Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Juniorzy wygrywają na zakończenie rundy jesiennej

Autor: Jacek Kieroński
W sobotni poranek, (7 listopada br.) KS Bobowa rozegrała mecz 13 kolejki pierwszej ligi okręgowej. Bobowianie wygrali na wyjeździe z Barciczanką Barcice 2:1.

Od początku spotkanie toczyło się w bardzo szybkim tempie, akcje przenosiły się spod jednej bramki pod drugą. O sukces nie było łatwo. Drużyna z Barcic już w 35 minucie objęła prowadzenie, wykorzystując spore zamieszanie w polu karnym. Bobowa w tej części gry miała kilka okazji podbramkowych: uderzali między innymi Miłosz Nidecki, Jacek Kieroński, Filip Świątański. Jednak za każdym razem brakowało szczęścia naszym piłkarzom.

Wyrównanie przyszło dopiero w drugiej połowie, a dokładnie w 57 minucie, gdy Szymon Świątański świetnie dograł do Jacka Kierońskiego. Ten z kolei wykazał się dużymi umiejętnościami rozpracowując defensywę Barciczanki, by następnie celnie zagrać piłkę do Miłosza Nideckiego, który po raz kolejny w tym sezonie nie zawiódł swojego zespołu. Bramka ta była motywacją dla zawodników KS Bobowa, co przełożyło się na drugi celny strzał. Tym razem Przemysław Flądro bardzo silnym uderzeniem z pierwszej piłki znokautował bramkarza miejscowych, ustalając tym samym wynik spotkania na 2:1.

Przez cały mecz obie drużyny prezentowały się bardzo dobrze. Świetnymi interwencjami popisał się także bramkarz Bobowej Arkadiusz Barczyk. Gratulacje należą się również obronie z Bobowej. Spotkaniem tym zakończyły się zmagania 13 kolejki I Ligi Okręgowej juniorów – Nowy Sącz, a tym samym zakończono jesienną rundę sezonu 2015/16.

– Graliśmy jako beniaminek, mimo to przed rozpoczęciem sezonu liczyliśmy na trochę więcej – dwunasta pozycja nie zadowala zawodników oraz kibiców, którzy do końca dopingowali swój zespół. Kończąc rundę mamy na koncie aż 7 porażek, 5 remisów i tylko 1 wygraną – komentują zawodnicy KS Bobowa.

Skład podstawowy:

1. Barczyk Arkadiusz
2. Iwański Arkadiusz
3. Świątański Filip
4. Gerlak Dawid
5. Świątański Szymon
6. Flądro Przemysław
7. Radzik Damian (75′)
8. Miłosz Nidecki
9. Krzysztof Mucha
10. Kieroński Jacek
11.Kieroński Łukasz

Skład rezerwowy:

1. Paweł Forczek (75′)

for. Jacek Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy