Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS Bobowa pokonuje Sokół Tuchów

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotnie popołudnie w hali sportowej w Bobowej rozegrany został mecz ósmej kolejki w ramach III ligi siatkówki mężczyzn. Tym razem zawodnicy LKS Bobowa podejmowali rywali z niedalekiego Tuchowa.

Po ostatnim zwycięstwie w derbach Pogórza, przyszedł czas na kolejną wygraną – tym razem z Sokołem Tuchów. Mimo że udało się pokonać przeciwnika, to po spotkaniu pozostał mały niedosyt z powodu przegranego trzeciego seta.

Spotkanie od pierwszych minut było rozgrywane pod dyktando zawodników z LKS Bobowa, którzy serią dobrych zagrywek oraz skutecznym blokiem wyrobili sobie znaczną różnice punktową nad rywalami. Pierwsze dwa sety udało się wygrać z bardzo dobrym wynikiem (set I 25: 17; set II 25:15).

W trzecim secie w poczynania Bobowian wkradło się lekkie rozluźnienie i pewność zwycięstwa, co niestety dało o sobie znać. Zawodnicy z Sokoła zauważyli daną im szansę i ruszyli do ataku wygrywając trzeci set 21:25.

Najwyraźniej utrata punktu dała do myślenia naszym siatkarzom, którzy pozbierali się dość szybko i tym samym wygrali czwarty set 25:15, a tym samym cały mecz w stosunku 3:1.

Spotkanie było bardzo interesujące, nie brakowało ciekawych akcji oraz bardzo błahych błędów po obu stronach siatki. Należy jednak pamiętać, że średnia wieku zawodników z Tuchowa była znacznie niższa, więc ich czas pewnie dopiero nadejdzie.

„Graliśmy dobrze w pierwszych dwóch setach. Natomiast w trzecim secie już chyba myśleliśmy o jak najszybszym zakończeniu meczu, a także prawdopodobnie o Andrzejkach. Niestety tym razem się zdekoncentrowaliśmy i straciliśmy tego seta. Natomiast w czwartym secie na powrót normalna gra i zdecydowane zwycięstwo” – skomentował Paweł Popardowski trener LKS Bobowa

SET I SET II SET III SET IV OGÓLNIE
LKS Bobowa 25 25 21 25 3
Sokół Tuchów 17 15 25 15 1

 

Skład LKS Bobowa:

Trener: Paweł Popardowski

Tubek Michał ( 10)
Popardowski Jakub ( 9 )
Gryzło Przemysław ( 10 )
Martuszewski Paweł ( 22 )
Kudławiec Marcin ( 10)
Steinhoff Bogumił ( 6 )
Rysiewicz Mikołaj – libero
Kubisz Karol
Turek Paweł
Kosiek Jakub

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy