Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Siatkarze z LKS Bobowa wygrywają w Lisiej Górze

Autor: Łukasz Augustyn
Dnia 7 listopada br. siatkarze z LKS Bobowa rozegrali mecz siatkarski na wyjeździe z Lisią Górą. Spotkanie pomimo zaciętej walki w setach okazało się zwycięskie dla naszych zawodników.

Początek meczu nie rozpoczął się zbyt szczęśliwie dla zespołu z Bobowej. Pierwszy set oddaliśmy Lisiej Górze z wynikiem 25:18. W następnym było już znacznie lepiej, nawet kilka błędów w bloku pozwoliło na wygranie kolejnej części meczu wynikiem 20:25. Szczęście w trzecim secie ponownie przechyliło się na szali w stronę gospodarzy, którzy ostro zabrali się do pracy po utracie punktu. Dobre przyjęcia Lisiej Góry oraz gra w polu pozwoliły na spory odskok punktowy nad zawodnikami LKS-u wygrywając tym samym set 26:16. Końcówka spotkania czyli czwarty i piąty set to zdecydowana przewaga bobowskich siatkarzy, którzy potrafili wykorzystać moment do ataku i tym samym wyrobili sobie przewagę punktową wygrywając 18: 25 oraz 9:15. Gratulujemy zawodnikom z LKS Bobowa i życzymy dalszych sukcesów.

„Spotkaliśmy się wczoraj z trudnym przeciwnikiem – zespół tworzą byli zawodnicy Sokoła Tarnów, trenuje ich też znany w środowisku trener Skwarek. Wszystko idzie w dobrym kierunku, zespół jest już dobrze przygotowany do sezonu, gra dobrze w obronie i w polu, jest mocno zaangażowany. Mimo przegrywania 1: 2 w setach, udało się doprowadzić do remisu i to my mieliśmy zdecydowaną przewagę.” – Skomentował Paweł Popardowski trener LKS Bobowa.

SET I SET II SET III SET IV SET V Ogólnie
Lisia Góra 25 20 25 18 9 2
LKS Bobowa 18 25 16 25 15 3

Skład LKS Bobowa :

trener Popardowski Paweł
Tubek Michał ( 17 )
Popardowski Jakub ( 6 ),
Gryzło Przemysław ( 11 )
Martuszewski Paweł ( 11 )
Gądkiewicz Damian ( 4 )
Steinhoff Bogumił ( 12 )
Rysiewicz Mikołaj – libero
Kudławiec Marcin ( 6 )
Kmak Dawid ( 1 )
Kosiek Jakub,
Kubisz Karol
Turek Paweł

fot.LKS Bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy