Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wilczyska wiodą prym w tenisie stołowym

Autor: Łukasz Augustyn
Dnia 18 listopada br. w Ropie odbyły się zawody etapu powiatowego w tenisie stołowym. W turnieju świetnie wystąpili uczniowie z Wilczysk, podopieczni Zbigniewa Ligęzy.

Reprezentanci naszej gminy wypadli bardzo korzystnie na tle innych szkół z powiatu gorlickiego. Dziewczęta z Wilczysk zajęły wszystkie medalowe miejsca. Chłopcy również pokazali się z dobrej strony zajmując wysokie lokaty. Uczniowie, którzy zajęli miejsca od I-VI będą reprezentować nasz powiat na zawodach szczebla rejonowego, które odbędą się w Limanowej. Życzymy sukcesów na kolejnym etapie.

„ Pojechaliśmy do Ropy gdzie odbywał się etap powiatowy turnieju tenisa stołowego. Nasi podopieczni bardzo dobrze się zaprezentowali na zawodach zdobywając wysokie miejsca. Na co dzień dzieciaki biorą aktywny udział na lekcjach i oprócz tego trenujemy dodatkowo po zajęciach. Teraz przygotowujemy się do etapu rejonowego w Limanowej gdzie przyjdzie się zmierzyć z zawodnikami na poziomie mistrzów Europy. Mam nadzieje, że nasi podopieczni dadzą z siebie wszystko „ – skomentował Zbigniew Ligęza trener młodych zawodników w tenisie stołowych

Zajęte lokaty naszych uczniów:

Kategoria dziewcząt:

1 m-ce Ligęza Julia SP Wilczyska
2 m-ce Serafin Magdalena SP Wilczyska
3 m-ce Kawa Aneta SP Wilczyska
4 m-ce Zabielny Aleksandra SP Wilczyska
9-12 Ligęza Kinga SP Brzana (opiekun Wiatr Agnieszka)

Kategoria chłopców:
1 m-ce Cichoń Piotr SP Biecz
2 m-ce Szczepanek Robert SP Wilczyska
3 m-ce Ciepielowski Adam SP Sędziszowa (opiekun Rybowicz Rafał)
4 m-ce Domin Kacper SP Wilczyska
5 m-ce Miłosz Dziedzic
6 m-ce Dyl Mateusz SP Wilczyska
7 m-ce Święs Jarosław SP Wilczyska
9-12 Brończyk Tomasz SP Wilczyska
9-12 Duch Mateusz SP Wilczyska

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy