Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zaginął 50- letni mężczyzna

Autor: Łukasz Augustyn
Od pewnego czasu coraz więcej informacji otrzymujemy o zaginionych osobach w powiecie gorlickim i nie tylko. Również dziś zwracamy się do państwa z prośbą o informacje na temat kolejnego zaginionego.

Zaginiony Jan Górski ur. 1965 r. w okresie od około 23 marca 2015 roku zamieszkiwał i przebywał w celach zarobkowych w miejscowości Sękocin Stary, gdzie pracował przy remontach budynków wielorodzinnych na terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa. Na okres Świąt Wielkanocnych przyjechał do domu rodzinnego w Ropie. Tuż po świętach, tj. 7 lub 8 kwietnia 2015 roku, ponownie wyjechał do Sękocina Starego do pracy. W dniu 10 kwietnia 2015r. zmuszony był opuścić miejsce pracy na pewien czas, po czym do chwili obecnej nie powrócił do miejsca pracy, jak również do domu rodzinnego. Nie nawiązał także żadnego kontaktu z współpracownikami i rodziną.

Zaginiony nadużywa alkoholu, jak również cierpi na padaczkę alkoholową. W przeszłości wielokrotnie nadużywał alkoholu. Może on przebywać w towarzystwie osób nadużywających alkohol, nie posiada przy sobie dokumentów tożsamości.

Poszukiwania mężczyzny prowadzone na terenie KPP Pruszków do chwili obecnej czynności nie dały pozytywnego wyniku.

Rysopis zaginionego: wzrost 175cm, waga ok. 65 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego – szpakowate, lekko kręcone, twarz podłużna, uszy małe przylegające, nos prosty średni, oczy koloru niebieskiego.

Ubrany był: w chwili zaginięcia ubrany był we własną odzież roboczą (brak bliższych danych).

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach:

Tel. (18) 35-48-225, kom. 793-084-811 lub 997.

jan_gorski

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy