Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

III liga: Siatkarze LKS Bobowa rozbili Orła Biała Niżna

Autor: Jacek Kieroński
W niedziele (13 grudnia br.) trzecioligowa drużyna siatkarska LKS Bobowa rozegrała na wyjeździe mecz z zespołem Orzeł Biała Niżna. Bobowianie wygrali z gospodarzami wynikiem 3:1.

Od pierwszych minut drużyna LKS Bobowa zdominowała rywali z Białej Niżnej, świadczy o tym przewaga aż 15 punktów w pierwszym secie. Drugi set przyniósł mniejszą przewagę, bo już tylko osiem punktów. Być może rozprężenie siatkarzy z Bobowej i maksymalna koncentracja zawodników Orła spowodowała, że trzecia część meczu należała do gospodarzy. Dopiero w czwartym secie LKS pokazał swoją wyższość i zdecydowanie ograł zmęczonych siatkarzy drużyny przeciwnej (25-16)

– Przez pierwsze dwa sety nasza drużyna zdecydowanie zdominowała rywali. Graliśmy dokładnie, rozegraliśmy dużo ciekawych oraz efektownych akcji. Każdy element gry naszej drużyny stał na bardzo wysokim poziomie. W trzecim secie drużyna przeciwna zagrała na maksymalnym poziomie a po emocjonującej końcówce to właśnie Biała Niżna wywalczyła sobie jednego seta. Ostatnim w meczu, okazał się czwarty set, w którym chłopcy zagrali bezbłędnie. Przeciwnicy opadli z sił a nam udało się zdobyć zwycięskiego seta. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu meczu, jak i gry naszej drużyny – skomentował Paweł Popardowski Trener LKS Bobowa.

  SET I SET II SET III SET IV OGÓLNIE
LKS Bobowa 25 25 25 25 3
Orzeł Biała Niżna 10 17 27 16 1

 

Skład LKS Bobowa

Trener: Popardowski Paweł

1. Tubek Michał
2. Popardowski Jakub,
3. Gądkiewicz Damian,
4. Maruszewski Paweł
5. Molendowicz Jakub
6. Kudławiec Marcin
7. Rysiewicz Mikołaj – libero
8. Kmak Dawid
9. Kosiek Jakub
10. Gryzło Przemysław
11. Turek Paweł

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy