Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kadeci bez sił na walkę…

Autor: Jacek Kieroński
W piątkowy wieczór (18 grudnia br.) odbyły się derby powiatu gorlickiego w lidze wojewódzkiej kadetów na hali w Bobowej. LKS Bobowa przegrała z GKPS Gorlice O:3.

Nawet przez moment nie było wątpliwości, która drużna jest lepsza. We wszystkich elementach przewaga gości była miażdżąca. Wszystko zaczynało się od znakomitej zagrywki, z którą bobowscy kadeci kompletnie sobie nie radzili. Asy serwisowe na swoim koncie zapisywali niemal wszyscy gracze. Zresztą gdy bobowskiej drużynie udało się przyjąć zagrywkę, to nie wykorzystywali oni swojej szansy. Bloki drużyny przeciwnej okazały się dla nich zbyt skuteczne.

Dwa pierwsze sety podopieczni Pawła Popardowskiego przegrali  (13:25) oraz (9:25). Siatkarze z Bobowej postawili się  jeszcze w trzeciej partii, ale mieli za mało argumentów. Rozluźniona drużyna GKPS Gorlice wygrała trzeciego seta wynikiem (21:25). Trener przyjezdnych mógł sobie pozwolić na komfort wprowadzania graczy rezerwowych i chętnie z tego korzystał. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3 dla GKPS Gorlice.

”Jednostronny mecz, zdecydowana dominacja chłopaków z Gorlic, mieliśmy słaby dzień. Nie sprostaliśmy, w ogóle nie podjęliśmy walki z przeciwnikiem. Mamy nadzieje, że w nowym roku mecze będą w lepszym wydaniu.”– skomentował trener LKS Bobowa Paweł Popardowski.

SET I SET II SET II Ogólnie
LKS Bobowa 13 9 21 0
GKPS Gorlice 25 25 25 3

SKŁAD DRUŻYNY LKS BOBOWA:

Trener: Popardowski Paweł

1. Gruca Jakub
2. Kosiek Jakub
3. Wojtaczka Eryk
4. Szczepanik Dawid
5. Wójcik Jakub ( 14 )
6. Kubisz Karol ( 13 )
7. Krok Mateusz – libero
8. Zięba Mateusz
9. Flądro Artur
10. Zarzecki Bartosz
11. Skupień Michał
12. Myśliwiec Przemysław

fot. LKS Bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy