Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Trzy godziny zablokowany ruch na DW nr 977 po zderzeniu dwóch pojazdów

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj około godziny 12.00 na drodze wojewódzkiej nr 977 (Tarnów-Konieczna) nieopodal granicy Zborowic z Ciężkowicami doszło do poważnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem Citroena Jumpera oraz Volkswagena Tourana.

Na miejsce zdarzenia zostały skierowane trzy zastępy straży pożarnej: OSP Zborowice, OSP Ciężkowice oraz PSP posterunek czasowy w Siedliskach. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz posypania sorbentem płynów które wyciekły na jezdnię.

Pojazdami, które brały udział w kolizji podróżowały cztery osoby, trzy z nich zabrano do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że wszystkie osoby poszkodowane jeszcze dzisiaj opuszczą lub już opuściły szpital. Kierujący byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia tarnowska policja.

Droga wojewódzka na czas prowadzonych przez służby ratunkowe działań była zablokowana. Samochody osobowe kierowano na objazdy drogą gminną natomiast pojazdy ciężarowe musiały stać na jednym z pasów drogi, tworząc kilkusetmetrowe korki.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy