Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Trzy godziny zablokowany ruch na DW nr 977 po zderzeniu dwóch pojazdów

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj około godziny 12.00 na drodze wojewódzkiej nr 977 (Tarnów-Konieczna) nieopodal granicy Zborowic z Ciężkowicami doszło do poważnie wyglądającej kolizji drogowej z udziałem Citroena Jumpera oraz Volkswagena Tourana.

Na miejsce zdarzenia zostały skierowane trzy zastępy straży pożarnej: OSP Zborowice, OSP Ciężkowice oraz PSP posterunek czasowy w Siedliskach. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz posypania sorbentem płynów które wyciekły na jezdnię.

Pojazdami, które brały udział w kolizji podróżowały cztery osoby, trzy z nich zabrano do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że wszystkie osoby poszkodowane jeszcze dzisiaj opuszczą lub już opuściły szpital. Kierujący byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia tarnowska policja.

Droga wojewódzka na czas prowadzonych przez służby ratunkowe działań była zablokowana. Samochody osobowe kierowano na objazdy drogą gminną natomiast pojazdy ciężarowe musiały stać na jednym z pasów drogi, tworząc kilkusetmetrowe korki.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy