Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa na turnieju halowym w Gorlicach

Autor: Jacek Kieroński
27 oraz 28 grudnia 2015. KS Bobowa zagościła na XVII Halowych Mistrzostwach PPN Gorlice w piłce nożnej w kategorii juniorów młodszych oraz juniorów starszych.

Wszyscy  prezentowali bardzo wyrównany poziom. Już pierwsze mecze pokazały, że licznie zgromadzona publika będzie miała czym się emocjonować. LKS Ogień Sękowa zremisowała z Glinikiem Gorlice, a LKS Łużna po zaciętym boju wygrała z LKS Zagórzany 1:0. Później do akcji wkroczyli piłkarze KS Bobowej, którzy na długo zostaną zapamiętani przez kibiców i organizatorów. Wychowankowie Krzysztofa Flądry niczym barcelońska tiki-taka rozklepała inne zespoły. Juniorzy młodsi grali przepięknie, zespołowo, składnie i z wyraźnymi nawykami piłkarskimi. Zespół z Bobowej z dużym luzem i spokojem grał w ofensywie  jak i we własnym polu karnym, z częstym współudziałem golkipera wyprowadzając świadome akcje.

W efekcie chłopcy zdobyli efektowny bilans bramkowy 7-3! Trudno wyróżniać kogokolwiek z tak silnej i wyrównanej drużyny ale obok wybranego najlepszym bramkarzem turnieju Mateusza Fryczka, warto wyróżnić także postawę Krystiana Wagnera, Jacka Kierońskiego, Dawida Gerlaka czy Tymoteusza Semli.

Młodsi zawodnicy oprócz pucharu zdobyli możliwość wzięcia udziału w kolejnym etapie turnieju, który odbędzie się 28.01.2016 w Nowym Sączu.

Starsza drużyna z Bobowej nie spisała się już tak świetnie, jednak mimo to zajęli dobre siódme miejsce. W swojej grupie zdobyli 4 punkty po bardzo ciężkich czterech meczach, które zakończyły się wynikami 1:0, 1:1, 0:1 oraz 3:0. W ostatnim spotkaniu pomiędzy KS Bobowa, a LKS Kobylanka Łukasz Kieroński dopuścił się dwukrotnie brutalnego faulu, po którym sędziowie ukarali go czerwoną kartką. We wszystkich meczach zawodnicy pokazali bardzo duże zaangażowanie  oraz wysokie umiejętności.

Kadra juniorów młodszych KS Bobowej 

trener: Krzysztof Flądro

 1. Fryczek Mateusz
 2. Semla Tymoteusz
 3. Wagner Krystian
 4. Gerlak Dawid
 5. Przemek Flądro
 6. Kieroński Jacek
 7. Cieśla Dawid
 8. Sobol Bartek

Kadra juniorów starszych KS Bobowej

trener: Krzysztof Flądro

 1. Barczyk Arkadiusz
 2. Miłosz Nidecki
 3. Sarota Dawid
 4. Kieroński Łukasz
 5. Świątański Filip
 6. Gerlak Dawid
 7. Semla Tymoteusz
 8. Wagner Krystian
 9. Dawid Klimek
 10. Arkadiusz Ivański

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy