Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS Bobowa: kadeci i seniorzy przegrywają!

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotę, 16 stycznia br. swoje mecze rozegrały dwie drużyny LKS-u Bobowa. Seniorzy w rozgrywkach III ligi po dobrym meczu przegrali z liderem rozgrywek, drużyną Dunajca Nowy Sącz. Z kolei kadeci po zaciętym boju polegli z ekipą Ogniwo Piwniczna.

Pierwszy set spotkania seniorów należał do lidera III ligi czyli Dunajca Nowy Sącz. Sądeccy gospodarze rozgromili naszą drużynę (25:15). Słaby początek zmotywował siatkarzy z Bobowej, którzy wygrali drugi set (22:25), wywołał on także sporo nadziei. Nie wyprowadził on jednak z dobrej kondycji zawodników z Nowego Sącza, którzy wygrali zdecydowanie trzecią (25:15) ale co gorsza czwartą (25:23) partię meczu. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem (3:1).

Ogromną mobilizacją wykazali się kadeci, podczas sobotnich przedpołudniowych rozgrywkach. Na własnym parkiecie wygrali z Ogniwem Piwniczną pierwszego seta (25:19). Druga partia wydawał się formalnością w drodze po sukces, ale rywale powstali z kolan, złapali kontakt, doprowadzając do remisu. W trzeciej części spotkania to gospodarze nadali ton rozgrywkom. Kolejny punkt setowy trafił jednak na konto Piwnicznej, która nie tylko odrobiła straty ale na finiszu okazała się minimalnie lepsza.

“Nasza starsza drużyna rozegrała mecz na bardzo wysokim poziomie. Mimo dobrej postawy naszych zawodników polegliśmy liderowi z Nowego Sącza. Widać było ze wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko i żałować można tylko ze nie doprowadziliśmy do tie-break-u. Cieszy mnie bardzo forma zawodników, którzy rozegrali chyba jeden z lepszych meczów w III lidze. Kadeci z kolei po łatwym pierwszym secie chyba za bardzo się rozluźnili co poszło na korzyść rywali z Piwnicznej. Przeciwnicy zagrali dobry mecz, grając poprawnie w każdym elemencie.”– skomentował trener LKS Bobowa Paweł Popardowski.

Skład LKS Bobowa:

Trener: Popardowski Paweł

 1. Tubek Michał
 2. Popardowski Jakub
 3. Kubisz Karol
 4. Gryzło Przemysław
 5. Martuszewski Paweł
 6. Gądkiewicz Damian
 7. Rysiewicz Mikołaj – libero
 8. Kudławiec Marcin
 9. Turek Paweł
 10. Kmak Dawid
 11. Szczepanik Dawid
ZESPÓŁ\SET SET I SET II SET III SET IV OGÓLNIE
LKS Bobowa 15 25 15 23 1
Dunajec Nowy Sącz 25 22 25 25 3

Skład kadetów LKS Bobowa :

Trener: Popardowski Paweł

 1. Szczepanik Dawid
 2. Krok Mateusz
 3. Sobol Tomasz
 4. Wojtaczka Eryk
 5. Wójcik Jakub
 6. Flądro Artur
 7. Sobol Bartek – libero
 8. Gruca Jakub
 9. Zarzecki Bartosz
ZESPÓŁ\SET SET I SET II SET III SET IV OGÓLNIE
LKS Bobowa 25 20 22 10 1
Ogniwo Piwniczna 19 25 25 25 3

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy