Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS Bobowa wygrywa z Lisią Górą

Autor: Jacek Kieroński
W sobotę (23 stycznia br.) siatkarze LKS Bobowa w kolejnym meczu III ligi pokonali we własnej hali zespół "Siatkarz" Lisia Góra. Bobowianie wygrali z gośćmi wynikiem 3:0.

Od pierwszego gwizdka obie drużyny pokazały, że będą chciały wygrać. Zespoły grały dobrze w obronie, skutecznie kontratakowały aby utrzymać kontakt punktowy. Dopiero w samej końcówce zespół z Bobowej pokazał lepszą dyspozycje wygrywając (25:23) i na tym właściwie skończyły się emocje tego spotkania.

W drugim jak i  trzecim secie przewaga LKS-u była już przeważająca. Bobowscy siatkarze grali dużo skutecznej niż wcześniej. Po jednostronnej grze drużyna Pawła Popardowskiego pewnie sięgnęła po trzy punkty.

“To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Po kilku porażkach udało nam się wygrać. Trzeba wyróżnić grę w końcówkach setów. Popełnialiśmy również błędy ale na tym też siatkówka polega że wygrywa ten kto tych błędów popełnia mniej. Wczoraj zdecydowanie byliśmy zespołem dojrzalszym i pewniejszym. Bardzo cieszy mnie powrót do składu, kontuzjowanego, Bogumiła Steinhoffa. Wszyscy inny zawodnicy zaprezentowali się równie dobrze.” -skomentował Paweł Popardowski, trener LKS Bobowa.

SET I SET II SET III WYNIK
LKS Bobowa 25 25 25 3
“Siatkarz” Lisia Góra 23 22 19 0

Skład LKS Bobowa

Trener: Popardowski Paweł

 1. Tubek Michał
 2. Popardowski Jakub
 3. Kubisz Karol
 4. Martuszewski Paweł
 5. Kudławiec Marcin
 6. Steinhoff Bogumił
 7. Rysiewicz Mikołaj – libero
 8. Fladro Artur,
 9. Gruca Jakub,
 10. Sobol Tomasz,
 11. Szczepanik Dawid,
 12. Gądkiewicz Damian

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy