Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Gimnazjada chłopców w Bieczu

Autor: Jacek Kieroński
We wtorek, 16 lutego br. na hali sportowej w Bieczu odbyła się Gimnazjada powiatowa w piłce siatkowej chłopcówGmina Bobowa reprezentowana była przez uczniów Gimnazjum w Bobowej.

Dzięki doskonałemu przygotowaniu i licznym treningom a także wygranej w etapie gminnym, zawodnicy bobowskiego gimnazjum reprezentowali gminę na zawodach powiatowych w Bieczu.

Bobowianie stoczyli w grupie eliminacyjnej spotkanie z uczniami Gimnazjum nr 6 w Gorlicach. Siatkarze z Bobowej w każdym secie walczyli do samego końca nie dając rywalom chwili odpoczynku. Pomimo bardzo zaciętego meczu i woli wygranej, spotkanie zakończyło się niestety przegraną 1:2 w setach (25:22, 21:25 oraz 13:25). W drugim meczu grupowym nasi gimnazjaliści pokonali Gimnazjum w Brunarach 2:0. Rywalizacja o III miejsce zakończyła się sukcesem 2:0 z Gimnazjum w Dominikowicach.

Turniej przebiegał na bardzo wysokim poziomie, o czym może świadczyć ostatni mecz finału. Wszystkie zespoły grały bardzo ambitnie i do samego końca. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Gimnazjum nr 6 w Gorlicach, a drugie Gimnazjum w Bieczu. Gimnazjum z Bobowej zdobyło w turnieju trzecie miejsce. Miejmy nadzieje, że za rok uda nam się zaklasyfikować do etapu rejonowego.

Skład gimnazjum w Bobowej:

trener: Popardowski Paweł

 1. Flądro Artur
 2. Krok Mateusz
 3. Skupień Michał
 4. Sobol Tomasz
 5. Zarzecki Bartosz
 6. Wojtaczka Eryk
 7. Sobol Bartek
 8. Smoszna Michał
 9. Krupa Miłosz
 10. Śliwa Jacek
 11. Warzecha Przemysław
 12. Bielewicz Konrad
 13. Sobol Wojciech
 14. Gryzło Dominik

fot. LKS Bobowa

 

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy