Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Już za 100 dni matura… Bal Studniówkowy ZSZ w Bobowej (TV)

13.02.2016 Autor: Mateusz Książkiewicz
"Hej, za rok matura, Za pół roku..." tak śpiewali w ubiegłą sobotę (tj.6 lutego) uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej, którzy w tym właśnie dniu bawili się na swojej studniówce.

Wydarzenie rozpoczął uroczysty, tradycyjny taniec – polonez, który odtańczyło 29 par. Tegoroczna studniówka obejmowała dwie klasy z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej: pierwszą z nich jest klasa 4bT o profilu technik informatyk i usług fryzjerskich, których wychowawca jest Tomasz Gucwa, natomiast druga to klasa 4aT o profilu technik pojazdów samochodowych oraz technik obsługi turystycznej – wychowawca Ewa Brońska.

Swoją obecnością młodzież zaszczyciła dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej Barbara Wołkowicz, kierownik internatu Celina Ligęza oraz nauczyciele: Renata Pękala, Piotr Ptaszkowski, Janusz Średniawa, Janina Maliniak, ks. Bogdan Florek, Wojciech Szafraniec, Mariola Mężyki Tomasz Wąsik.

Po odtańczeniu poloneza przyszedł czas na podziękowania dla grona pedagogicznego za włożony przez nich trud w edukację maturzystów. Oddelegowane osoby złożyły kwiaty na ręce każdego z nauczycieli. Głos zabrała również przedstawicielka rady rodziców Teresa Osika, która podziękowała uczniom i nauczycielom za 4 lata spędzone w jednej szkole.

Następnie grupa młodzieży odegrała przygotowała skecz, który zobrazował podejście nauczycieli do szkoły i nauczycieli do uczniów. Bardzo dobrze dobrana obsada i talent aktorski maturzystów rozbawił wszystkich przybyłych do Hotelu & Restauracji Ostoja. O dobrą zabawę do białego rana zadbał zespół Skrzypki. 

Zapraszamy do obejrzenia reportażu, filmów oraz zdjęć.

video
Więcej Video

Igrzyska otwarły przepustkę. Wielkie wydarzenia sportowe przed nami. To szansa dla turystki! (TV)

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)