Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

LKS Bobowa wygrywa w Brzesku

Autor: Jacek Kieroński
Bobowscy, trzecioligowi siatkarze rozegrali na wyjeździe w sobotę, 12 marca br. pierwszy mecz o IX miejsce w sezonie 2015/2016. LKS Bobowa wygrał spotkanie z MKS Gryf Brzesko wynikiem 3:1.

Początkowy set nie wskazywał, że podopiecznym Pawła Popardowkiego pójdzie tak dobrze. W pierwszych minutach, bobowianie popełniali błędy. To właśnie one przyczyniły się do przegranej, 25:27.

Drugą część spotkania drużyna z Bobowej rozpoczęła od wysokiego prowadzenia. Siatkarzom szybko udało się zdominować przeciwnika. Cały czas powiększaliśmy przewagę punktową. W tej partii meczu, praktycznie nie funkcjonował blok Brzeska przez co goście mogli popisywać się seryjnymi skutecznymi atakami a tym doprowadzili do wygranej 25:18.

Trzeci i czwarty set wyglądał podobnie. Siatkarze LKS Bobowa budowali przewagę oraz korzystali z przerw technicznych wyprowadzających gospodarzy z rytmu. MKS Gryf Brzesko popełniał proste błędy w zagrywce oraz ataku. Nasi zawodnicy grali bardzo dobrze w każdym elemencie gry zaś trener LKSu świetnie zarządzał zmianami wprowadzając młodych zawodników, którzy mieli okazje do  pokazania swoich umiejętności. Ostatecznie drużyna z Bobowej wygrała trzecią część 25:18 oraz czwartą 25:19.

Spotkanie rewanżowe odbyło się w Bobowej, w niedzielne południe. Szczegóły tego spotkania niebawem.

SET I SET II SET III SET IV WYNIK
MKS Gryf Brzesko 27 15 18 19 1
LKS Bobowa 25 25 25 25 3

skład LKS-u Bobowej:

trener: Popardowski Paweł

  1. Tubek Michał
  2. Popardowski Jakub
  3. Szczepanik Dawid
  4. Gryzło Przemysław
  5. Martuszewski Paweł
  6. Steinhoff Bogumił
  7. Rysiewicz Mikołaj – libero
  8. Gruca Jakub
  9. Kubisz Karol

fot.LKS Bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy