Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Seniorzy KS Bobowa rozpoczynają rundę wiosenną od porażki

Autor: Jacek Kieroński
W ubiegłą niedzielę (3 marca br.) zawodnicy KS Bobowej zawitali na stadion do Królowej Górnej aby zmierzyć się z miejscowym zespołem LKS Królovia. Niestety po zaciętej walce, gospodarze pokonali zawodników KS Bobowa wynikiem 3:2. Bramki dla zespołu z Bobowej strzelali: Maksymilian Obrzut oraz Mateusz Skrzypek.

Od początku spotkania lepsze wrażenie sprawiali bobowianie, którzy częściej byli przy piłce i groźniej atakowali. W 35 minucie szansy na zdobycie gola z rzutu karnego nie wykorzystał zawodnik KS-u Bobowej Rafał Kudryk. Poza tym dobrze między słupkami spisywał się Mateusz Gucwa.

W drugiej odsłonie spotkania otworzył się prawdziwy worek z bramkami, dokonał tego zawodnik Królowi Dawid Zdziarski w 53 minucie, ustawiając wynik na 1:0. W 65 minucie trener bobowskiego zespołu zdecydował się wpuścić na murawę Maksymiliana Obrzuta, który już 2 minuty po wejściu dał swojej drużynie bramkę na remis. Stan ten udało się zmienić gospodarzom w 76 po celnym strzale Dawida Zdziarskiego. Tylko pięć minut później Dawid Świder zwiększył przewagę dla gospodarzy do 3:1, mimo to goście z Bobowej za wszelką cenę dążyli do wyrównana. W 89 minucie Mateusz Skrzypek dał swoim kolegom cennego, drugiego gola, jednak w ostateczności podopiecznym Krzysztofa Flądro zabrakło czasu na strzelenie wyrównującej bramki.

skład KS Bobowa:

 1. Mateusz Gucwa
 2. Piotr Budzyn
 3. Krzysztof Flądro
 4.  Rafał Kudryk (75′)
 5. Marek Magiera (65′)
 6. Dariusz Magiera
 7. Tomasz Magiera
 8. Krzysztof Olszewki
 9. Sebastian Pawlak
 10.  Damian Świątański
 11.  Wojciech Świątański

skład rezerwowy:

 1. Mateusz Skrzypek (75′)
 2. Maksymilian Obrzut (65′)

fot. ilustracyjne (archiwalne)

mIMG_0120

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy