Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Seniorzy KS Bobowa rozpoczynają rundę wiosenną od porażki

W ubiegłą niedzielę (3 marca br.) zawodnicy KS Bobowej zawitali na stadion do Królowej Górnej aby zmierzyć się z miejscowym zespołem LKS Królovia. Niestety po zaciętej walce, gospodarze pokonali zawodników KS Bobowa wynikiem 3:2. Bramki dla zespołu z Bobowej strzelali: Maksymilian Obrzut oraz Mateusz Skrzypek.

Od początku spotkania lepsze wrażenie sprawiali bobowianie, którzy częściej byli przy piłce i groźniej atakowali. W 35 minucie szansy na zdobycie gola z rzutu karnego nie wykorzystał zawodnik KS-u Bobowej Rafał Kudryk. Poza tym dobrze między słupkami spisywał się Mateusz Gucwa.

W drugiej odsłonie spotkania otworzył się prawdziwy worek z bramkami, dokonał tego zawodnik Królowi Dawid Zdziarski w 53 minucie, ustawiając wynik na 1:0. W 65 minucie trener bobowskiego zespołu zdecydował się wpuścić na murawę Maksymiliana Obrzuta, który już 2 minuty po wejściu dał swojej drużynie bramkę na remis. Stan ten udało się zmienić gospodarzom w 76 po celnym strzale Dawida Zdziarskiego. Tylko pięć minut później Dawid Świder zwiększył przewagę dla gospodarzy do 3:1, mimo to goście z Bobowej za wszelką cenę dążyli do wyrównana. W 89 minucie Mateusz Skrzypek dał swoim kolegom cennego, drugiego gola, jednak w ostateczności podopiecznym Krzysztofa Flądro zabrakło czasu na strzelenie wyrównującej bramki.