Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wysokie zwycięstwo KS Bobowej! Padło aż 6 bramek

Autor: Łukasz Kieroński
W niedzielne popołudnie, 24 kwietnia br. drużyna z Bobowej pojechała do Śnietnicy aby rozegrać mecz 17 kolejki gorlickiej A klasy. Podopieczni Krzysztofa Flądro wygrali z LKS Victoria Śnietnica 5:1.

Mecz rozpoczął się w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Zimny wiatr oraz padający deszcz znacznie utrudniały piłkarzom grę w piłkę. Pierwsza bramka padła już w 8 minucie po potężnym strzale z dystansu Sebastiana Pawlaka. KS Bobowa przez całą pierwszą połowę nie zwalniała tępa, dzięki czemu konstruowała mnóstwo sytuacji bramkowych, które wykorzystali: Maksymilian Obrzut w 17 minucie oraz Damian Świątański w 29 minucie.

W drugiej części spotkania KS Bobowa trafiła jeszcze dodatkowo 2 bramki: w 57 minucie ponownie Maksymilian Obrzut oraz w 90 minucie Dariusz Magiera. LKS Victoria Śnietnica honorową bramkę strzelił w 62 minucie meczu, strzelcem był Dawid Chmiel.

Rywale Bobowej grali dużo bardziej agresywnie, co spowodowało uraz  bobowskiego kapitana Piotra Budzyna, przez co musiał opuścić boisko w 82 minucie. W końcowych minutach meczu nerwy puściły obrońcy Victorii Łukaszowi Trojanowiczowi, który został ukarany czerwoną kartką za wulgarną opinie na temat sędziowania meczu.

skład KS-u Bobowej:

trener: Flądro Krzysztof

 1. Mateusz Gucwa
 2. Piotr Budzyn(82′)
 3. Krzysztof Flądro
 4. Mateusz Skrzypek(65′)
 5. Marek Magiera
 6. Dariusz Magiera
 7. Damian Nowak
 8. Maksymilian Obrzut
 9. Sebastian Pawlak
 10. Damian Świątański
 11. Rafał Kudryk

Skład rezerwowy:

 1. Łukasz Kieroński(65′)
 2. Dawid Gerlak(82′)

fot. Łukasz Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy