Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Porażka z Sękową na własne życzenie!

Autor: Jacek Kieroński
W niedzielne popołudnie ( 15 maja br.) na bobowskim stadionie seniorzy KS Bobowa przegrali z LKS Ogień Sękowa wynikiem 1:2. Przewaga gospodarzy oraz bramka Piotra Budzynia na nic się zdała.

Niestety w szeregach bobowskiej drużyny zabrakło kilku podstawowych zawodników: Krzysztofa Olszewskiego, Mateusza Skrzypka, Rafała Kudryka i Sebastiana Pawlaka.

Niebiescy od początku spotkania narzucili gościom swój styl gry i konstruowali co raz groźniejsze ataki. Efekt? Do przerwy 1:0 dla KS-u, a strzelcem bramki był kapitan miejscowych Piotr Budzyń. Okazji do strzelenia goli było sporo zabrakło skuteczności co odbiło się w drugiej części spotkania – zawodnicy z Sękowej dwukrotnie pokonali bramkarza KS-u Mateusza Gucwę. Drużyna gości znalazła się w bardzo komfortowej sytuacji w 62 minucie, której nie zmarnował Arkadiusz Pijanowski strzelając gola na 1:1. W 67 minucie drugą w tym meczu żółtą kartką został ukarany obrońca bobowskiego zespołu – Krzysztof Flądro. Gra w 10 osobowym składzie i zbyt duże rozluźnienie sprawiło, że goście z Sękowej potrafili strzelić w 87 minucie zwycięską bramkę.

Trzeba stwierdzić, że KS Bobowa przegrała w tym meczu na własne życzenie. Brak skuteczności podczas tego spotkania aż raziła w oczy, a przyjezdni to wykorzystali wywożąc z Bobowej cenne 3 punkty.

skład KS Bobowa
trener: Krzysztof Flądro
 1. Mateusz Gucwa
 2. Piotr Budzyn
 3. Krzysztof Flądro
 4. Dominik Gryzło
 5. Marek Magiera
 6. Dariusz Magiera
 7. Tomasz Magiera
 8. Damian Nowak
 9. Maksymilian Obrzut
 10. Damian Świątański (70′)
 11. Wojciech Świątański (85′)

Skład rezerwowy:

 1. Dawid Gerlak (70′)
 2. Krzysztof Juruś (85′)

fot: Jacek Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy