Seniorzy idą jak burza! Wygrali w Ropie

W 19 kolejce gorlickiej A-klasy, jaką rozegrano 8 maja br. KS Bobowa zmierzyła się na wyjeździe z zespołem KS Ropa. Podopieczni Krzysztofa Flądro pokonali rywali 0:5.

Bobowianie atakowali gospodarzy od pierwszego gwizdka. Widać było także sporą dominację bobowskiego zespołu nad gospodarzami z Ropy. W pierwszej połowie padły aż 3 bramki a ich strzelcami byli kolejno Damian Świątański (29 min.), Maksymilian Obrzut (40 min.) oraz Krzysztof Olszewski (44 min.).

Scenariusz drugiej połowy był bardzo podobny. Gospodarze nie mieli żadnych argumentów w tym spotkaniu. Maksymilian Obrzut oraz Piotr Budzyń dołożyli jeszcze dwa gole i ostatecznie goście z Bobowej wygrali aż 5:0. Siła walki seniorów jest spora bowiem całkiem realny wydaje się być awans drużyny do wyższej ligi.