Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Walka zakończona porażką. KS Bobowa przegrywa w Uściu Gorlickim

Autor: Łukasz Kieroński
Wczoraj (tj. 26 maja br.) zawodnicy Klubu Sportowego Bobowa zawitali na stadion LKS Uście Gorlickie. Po zaciętej walce, gospodarze pokonali bobowskich piłkarzy wynikiem 2:0.

W czwartkowym składzie KS Bobowa brakowało kilku podstawowych zawodników, co niestety wpłynęło na współpracę ekipy. Gra Uścia Gorlickiego była bardzo agresywna, gospodarze zaliczyli kilka niebezpiecznych fauli. Przykładem tego, może być sytuacja z 20 minuty kiedy to Tomasz Matuszyk, piłkarz LKS Uście Gorlickie ewidentnie nadepnął na twarz leżącego Krzysztofa Olszewskiego z KS Bobowa. Widoczne ślady na twarzy oraz krew na zawodniku miejscowych wcale nie ruszyła sumienia piłkarza z Uścia ani sędziego, który wyciągnął tylko żółtą kartkę. Decyzja była o tyle niezrozumiałą, że zawodnik nie widział swojej winy.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 32 minucie z rzutu rożnego. I był to gol dla Uścia Gorlickiego, strzelony głową przez Daniela Pyrdoła. Parę minut później sytuacje do wyrównania miał Marek Magiera, jednak nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Niewykorzystana szansa zemściła się w 49 minucie, kiedy to Kamil Dudka ustalił wynik na 2:0, korzystając ze złego podania Dawida Gerlaka.

Już w najbliższą niedziele o godzinie 18.00 na stadionie w Bobowej seniorzy rozegrają kolejny mecz. Tym razem, ich przeciwnikiem będzie LKS Wójtowa.

Skład KS Bobowa:
trener: Flądro Krzysztof

 1. Mateusz Gucwa
 2. Piotr Budzyn
 3. Krzysztof Flądro
 4. Dawid Gerlak
 5. Dominik Gryzło
 6. Łukasz Kieroński
 7. Marek Magiera (85′)
 8. Dariusz Magiera
 9. Maksymilian Obrzut (85′)
 10. Krzysztof Olszewki
 11. Wojciech Świątański (65′)

Skład rezerwowy: 

 1. Daniel Żabiński (65′)
 2. Krystian Gucwa (85′)
 3. Krzysztof Juruś (85′)

fot. Daniel Żabiński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy