Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Młodzi siatkarze powalczą w finale wojewódzkim

Autor: Mateusz Książkiewicz
Na hali w Bieczu odbył się finał rejonu nowosądeckiego w mini siatkówce chłopców, wśród których nie zabrakło reprezentacji gminy Bobowa. Zawodnicy LKS-u z sukcesami wystąpili w kategorii dwójek oraz trójek. Bobowianie po 6 turniejach wygrali rywalizację dwójek a w kategorii trójek zajęli II miejsce.

Nasi najmłodsi zawodnicy okazali się lepsi od rówieśników z SKPS Dunajec Nowy Sącz, GKPS Gorlice, Jedynki Biecz. W kategorii dwójek rywalizację wygrali: Wacławik Szymon, Bogusz Maciej, Śliwa Tymoteusz , V miejsce w rejonie zajęli : Kuk Jakub, Gryzło Hubert, Tumidajski Kamil, natomiast VI miejsce: Szpila Krzysztof, Wąsowski Marcel i Mruk Patryk. Ich terenem był Popardowski Paweł. Wszystkie 3 zespoły dwójek uzyskały awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 12 czerwca w Krzeszowicach.

W kategorii trójek zawodnicy LKS Bobowa po 6 turniejach zajęli II miejsce, ustępując jedynie drużynie SKPS Dunajec Nowy Sącz. Zespół zagrał w składzie: Skupień Jakub, Paczuła Sylwester, Wojtaczka Kacper, Job Dominik pod czujnym okiem trenera, którym była Ćwikła Iwona. Również w tej kategorii bobowianie awansowali do finału wojewódzkiego który zostanie rozegrany 5 czerwca w Brzesku.

źródło i fot. LKS Bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy