Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Uczniowie złożyli życzenia swoim rodzicom

Autor: Łukasz Kieroński
W czwartek, ubiegłego tygodnia (tj. 16.06.br.) w szkole podstawowej Zespołu Szkół nr 1 odbyła się uroczystość z udziałem klas 1-3 poświęcona Dniu Matki i Ojca. Otwarcia wydarzenia dokonał dyrektor placówki Adam Urbanek, który korzystając z okazji dołączył się do życzeń najmłodszych.

Rodzice uczniów po brzegi wypełnili salę gimnastyczną bobowskiej podstawówki aby obejrzeć dwugodzinny program artystyczny w wykonaniu swoich pociech. Znalazły się w nim wiersze, piosenki, skecze, tańce, pokaz mody, przedstawienie „Kopciuszek”, a na koniec „Sto lat” dla wszystkich rodziców. Wraz z życzeniami dzieci ofiarowały swoim rodzicom upominki.

Dla dzieci impreza ta była wspaniałą okazją do zaprezentowania swoich zdolności recytatorskich, muzycznych i aktorskich. Odświętni, szczęśliwi i promienni rodzice docenili starania i zaangażowanie swoich pociech w przygotowanie uroczystości i szczodrze nagrodzili je gromkimi brawami. Dzieci zaś poczuły się dowartościowane, ważne, zdolne i dumne z siebie. W pamięci rodziców na długo pozostaną wspomnienia z tego spotkania.

Do występów dzieci przygotowywały się pod opieką wychowawczyń i siostry Rozarii.

źródło: ZS nr 1 w Bobowej
fot. Aneta Bogusz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy