Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Podsumowanie piłkarskiego weekendu KS Bobowa

Seniorzy pokonują Kryg wynikiem 3:2 i utrzymują lidera, zaś juniorzy z Bobowej łatwo wygrywają na wyjeździe. Tak właśnie prezentuje się krótkie sportowe podsumowanie minionego weekendu, poznajcie szczegóły!

Seniorzy: KS Bobowa – LKS Nafta Kryg 3:2

W niedzielę (25 września br.) zespół KS Bobowa pokonał LKS Nafta Kryg wynikiem 3:2. Spotkanie rozpoczął na dobre Damian Świątański, strzelając gola w 6 minucie. Pół godziny później Dariusz Magiera pięknie wkręcił piłkę w prawe okienko bramki zwiększając wynik na 2:0. Druga połowa była już bardziej wyrównana, chociaż i tak dla kibiców ciekawa, bowiem zobaczyli 3 celne strzały, z czego dwa należały do gospodarzy. Ostatecznie KS Bobowa wygrała mecz, który jest siódmym zwycięstwem z rzędu. Bobowscy piłkarze zajmują pierwsze miejsce w tabeli z 5 punktami przewagi nad wiceliderem LKS Kobylanka.

Juniorzy: LKS Zagórzany – KS Bobowa  1:5

Juniorzy KS Bobowej swój pojedynek (4 kolejki) rozegrali w Zagórzanach w sobotę 24 września br, gdzie zmierzyli się z miejscową drużyną. Z pełną satysfakcją trzeba stwierdzić, że całe spotkanie rozgrywało się pod dyktando naszych piłkarzy. Świadczy o tym też wynik, KS Bobowa strzeliła pięć bramek, straciła tylko jedną. Podopieczni Krzysztofa Flądry muszą jeszcze dopracować drobne elementy oraz popracować nad skutecznością ale i tak rozegrali świetne spotkanie. Bobowscy juniorzy aktualnie zajmują 1 miejsce w tabeli z przewagą sześciu punktów nad zespołami z Brunar, Ropy oraz Wojnarowej. W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, obecnie juniorzy idą jak burza, wygrywając kolejne mecze wynikami: 5:1, 4:1 7:2.