Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Najmodniejsze torebki tego sezonu, czyli jak się nosić modnie i wygodnie

Autor: Materiał nadesłany
Torebka to nieodłączny atrybut każdej kobiety, podkreślający jej stylistyczne upodobania. Z tego też powodu ten rodzaj galanterii wraz z obowiązującymi w danym sezonie rozwiązaniami cieszy się zawsze szerokim zainteresowaniem.

Modna torebka sygnowana nazwiskiem znanego projektanta lub określonej, cenionej marki stanowi swego rodzaju przedmiot pożądania dla znacznej liczby kobiet.

Wybierając określony model torebki należy wziąć pod uwagę kilka aspektów, wśród których do  najważniejszych należą jej pojemność, wielkość, styl wykonania oraz kolor. Decydując się na zakup nowej torebki spora część kobiet staje przed dylematem zastanawiając się, czy lepszy będzie prosta i klasyczna, czy też oryginalna tak w formie, jak również w kolorze torba.

Klasyka zawsze w modzie

Panie preferujące klasyczne rozwiązania stawiają na torebki wykonane według najlepszych klasycznych wzorców, których nie brak wśród propozycji niemal każdej marki, bowiem tego rodzaju akcesoria nigdy nie wychodzą z mody.

Doskonałym przykładem tego rodzaju torebek będą wykonane ze sztucznej lub naturalnej skóry modele oscylujące wokół tradycyjnej kolorystyki – czerni, beżu, brązu czy szarości. Interesujące modele tego rodzaju torebek zaprezentowała w tym sezonie firma Coccinelle proponując szeroki wybór czarnych, szarych i brązowych torebek ozdobionych  – zależnie od modelu – drobnymi metalowymi elementami w postaci firmowego napisu, srebrnego łańcuszka funkcjonującego jako pasek czy też większych i mniejszych klipsów do zapinania.

Neutralna, bezpieczna kolorystyka znakomicie podkreśla rozmaitość form, wśród których na plan pierwszy wysuwają się torebki w formie prostokąta lub trapezu z usztywnianym dołem o krótkiej, przeznaczonej do noszenia w dłoni rączce. Niektóre modele tego rodzaju torebek posiadają dodatkowy, długi pasek do noszenia torby na ramieniu.

bezowa-torebka

Oryginalne rozwiązania stylistyczne i kolorystyczne

Obok ponadczasowej klasyki w nowoczesnej niekiedy odsłonie firma Coccinelle proponuje szereg interesujących rozwiązań wynikających z aktualnych trendów w modzie.

Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim torebki w oryginalnej formie podkowy wyposażone w pleciony, przeznaczony do noszenia w dłoni łańcuszek, jak również długi pasek na ramię. Tego rodzaju torebki są wykonane w rozmaitych kolorach, spośród których najciekawiej prezentuje się torebka w pięknym, nasyconym czerwonym kolorze.

Kolejnym, modnym w tym sezonie kolorem jest niebieski. Błękitna, prostokątna torebka zdobiona złotymi dodatkami to absolutne must have dla każdej dziewczyny oraz młodej kobiety podążającej za nowinkami i trendami w modzie. Zobacz ją tutaj https://lamoda.pl/katalog/torby/torebki/coccinelle-m

Współczesne trendy to nie tylko oryginalne kolory, ale również interesujące desenie nawiązujące często do świata roślin lub zwierząt. Z tego też powodu szczególnie modnie prezentują się torebki ozdobione na wybranym fragmencie materiału skórzaną wstawką naśladującą skórę wybranego zwierzęcia. Szczególnie efektownie prezentuje się torebka zdobiona „skórą” węża.

fot. nadesłane

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy