Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

VW Passat wypadł z drogi i uderzył w mostek. Kierowca nietrzeźwy i bez uprawnień!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Wczoraj przed godziną 23, na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Szymbark (nieopodal wodociągów) miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem VW Passata, który zjechał z drogi, ściął znak drogowy, odbił się od betonowego mostka po czym zatrzymał się w rowie. Badanie trzeźwości wykonane przez policjantów wykazało, że kierujący miał ponad półtorej promila alkoholu.

– Kierujący VW Passatem, mieszkaniec gminy Gorlice był nietrzeźwy oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem – mówi asp. Karolina Gurba p.o. rzecznika prasowego gorlickiej komendy policji. – Oprócz kierowcy, samochodem podróżowało cztery osoby, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. U dwojga z pasażerów, były powierzchowne obrażenia jednak zakwalifikowano je poniżej dniu siedmiu. Na chwilę obecną prowadzone jest postępowanie wyjaśniające wszelkie okoliczności tego zdarzenia. 

Ze względu na powstałe w wyniku wypadku wycieki, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach zdecydowali o konieczności wezwania straży pożarnej. Przybyła na miejsce JRG Gorlice zabezpieczyła powstałe wycieki. Ruch pojazdów na drodze krajowej nr 28, w miejscu zdarzenia odbywał się jednym pasem.

Wobec zdarzenia, gdzie kierujący prowadzi pod wpływem alkoholu i jeszcze na dodatek na bez uprawnień, rodzi się pytanie dlaczego towarzysze podróży nie powstrzymali go od pomysłu kierowaniem pojazdem? Co byłoby gdyby zjechał zamiast do rowu to na sąsiedni, przeciwległy pas ruchu?

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy