Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowa: zderzenie pojazdów na ul. Węgierskiej. Utrudnienia na DW nr 981

Autor: Mateusz Książkiewicz
Kilkanaście minut przed godziną 11 (dn. 19.01.2018) w miejscowości Bobowa (ul. Węgierska, nieopodal Banku) na drodze wojewódzkiej nr 981 doszło do zderzenia Opla z Peugeotem. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosła jedna z kierujących pojazdami, została zabrana przez do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Początkowo droga wojewódzka nr 981 w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Według relacji świadków miało dojść do wymuszenia pierwszeństwa przejazdu. W zdarzeniu brał udział Peugeot zarejestrowany na terenie powiatu gorlickiego oraz Opel na tablicach rejestracyjnych powiatu nowosądeckiego. Pojazdami podróżowali wyłącznie kierowcy – dwie kobiety. Jedna z nich została zabrana do gorlickiego szpitala. Wszelkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja. W ciągu najbliższych minut powinien zostać wprowadzony ruch wahadłowy na drodze wojewódzkiej nr 981.

Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej (JRG Gorlice, OSP Bobowa), policję oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

fot. Jacek Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy