Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Mężczyźni tłumnie odwiedzają kwiaciarnie. Dziś DZIEŃ KOBIET!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Od rana wzmożony ruch panuje w bobowskich kwiaciarniach. Oblężenie przeżywają także sklepy z upominkami a w kolejkach prawie sami mężczyźni. Coś musi być na rzeczy i jest! Dziś świętujemy Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Czasy goździków czy rajstop już minęły. Dzisiaj nadal wręczamy kwiaty ale są to przeważnie róże lub tulipany.

– Od rana mamy ruch jak w ulu – mówi Maria Szczepanek z kwiaciarni przy bobowskim rynku. – Większość mężczyzn wybiera tulipany ale wzięcie mają również róże. “Mężczyźni z latami” kupują o goździki, zapewne pamiętając o dawnych czasach. Asortyment mamy szeroki, więc postaramy się spełnić każdą kwiatową prośbę. Dzisiaj zapraszamy do godziny 18.

Dodatkiem do kwiatów są słodkości lub kosmetyki. Wybór upominków jest obecnie ogromny, a niektóre z firm przygotowują na ten dzień specjalną “kobiecą” ofertę.

Jeśli szukacie jeszcze pomysłu na podarki dla swoich kobiet zapraszamy do Sądeckiego Bartnika gdzie nie tylko miody z okolicznościową etykietą, produkty pszczele, kosmetyki naturalne ale również specjalnie przygotowane na ten dzień pierniczki (podobno zostało ich nie wiele więc śpieszcie się!).

Ciekawą propozycją na prezent może być również miły wieczór spędzony w Restauracji Ostoja, gdzie czekają na Was pyszności przygotowane przez kucharzy oraz wyjątkowa atmosfera (dzisiaj czynne do godziny 20. Rezerwacja stolików możliwa pod numerem 18 351 41 69.

Do najlepszych życzeń z okazji Dnia Kobiet dołącza również męska część zespołu redakcyjnego Regionalnych Portali Informacyjnych. Wszystkim Paniom życzymy uśmiechu i radości. Bo to właśnie Wasz uśmiech powoduje, że świat jest piękniejszy!

fot. Jacek Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy