Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowa: wypadek z udziałem 20-letniego motocyklisty na Grunwaldzkiej (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj (tj. 24 czerwca br.) kilkanaście minut przed godziną dwunastą w miejscowości Bobowa, ulica Grunwaldzka (na drodze wojewódzkiej nr 981) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motoru oraz samochodu osobowego marki Toyota. Poszkodowanym w zdarzeniu został dwudziestoletni motocyklista, mieszkaniec gminy Bobowa.

Na miejsce wypadku od razu zadysponowano służby ratownicze: kilka zastępów straży pożarnej (w tym JRG Gorlice, OSP Bobowa oraz OSP Siedliska), zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Droga wojewódzka nr 981 w miejscu zdarzenia na czas prowadzonych działań ratowniczych była całkowicie zablokowana, strażacy kierowali na objazdy.

Jak udało się dowiedzieć naszemu portalowi, do zderzenia samochodu osobowego oraz motoru doszło w momencie gdy motocyklista jadąc od Bobowej wyprzedzał kolumnę dwóch pojazdów jadących w tym samym kierunku. Toyota będąca pierwszym pojazdem w kolumnie, zamierzała skręcić w lewo, wtedy doszło do uderzenia. Toyotą podróżowała dwójka mieszkańców województwa lubelskiego, którzy zapewne dzięki systemom bezpieczeństwa nie odnieśli obrażeń. Ranny w wyniku wypadku został natomiast dwudziestoletni motocyklista, mieszkaniec Sędziszowej, który z obrażeniami m.in. głowy oraz barku został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Wszelkie okoliczności tego zdarzenia oraz winnego całego zajścia wskaże prowadzone przez policjantów dochodzenie.

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy