Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Emocjonujące starcie pomiędzy LKS Bobowa a Hutnikiem Kraków

Autor: Jacek Kieroński
W trzeciej kolejce I Ligi Małopolski piłki siatkowej mężczyzn naprzeciwko siebie stanęli zawodnicy LKS Bobowa oraz Hutnika Kraków. Bobowianie po rozegraniu emocjonujących 5 setów przegrali przed własną publicznością. 

Na początku nic nie wskazywało ze mecz potoczy się tak bardzo zaskakująco. Kibice przybyli na to wydarzenie mieli naprawdę sporo emocji i zjedzonych nerwów. Drużyny wymieniały się setami, aż doszło do ostatecznego starcia w tie- breaku, gdzie więcej szczęścia i siły walki pokazali goście z Krakowa.
Rywale postawili nam bardzo wysoko poprzeczkę – mówi jeden z zawodników LKS-u Wojtek Zięba. Z naszej strony staraliśmy się zrobić wszystko aby to spotkanie wygrać. Trochę zabrakło ale mamy nadzieję, że w nadchodzących spotkaniach pokażemy jeszcze lepszą siatkówkę. To spotkanie napawa optymizmem przed kolejnymi meczami.
Dla naszego portalu kilka słów o meczu powiedział trener Hutnika Łukasz Przybyła. – Bobowa to ciężki przeciwnik, przede wszystkim grający tym samym składem już parę lat. Wiadomo tutaj Kuba Popardowski robi robotę, doświadczony chłopak i spodziewaliśmy się właśnie ze on tutaj będzie kąsał. Myśleliśmy ze środki będą wykorzystane, na szczęście na naszą korzyść nie. Sprytnie chłopaki grali, ale popełnili więcej błędów i to my cieszymy się z cennych dwóch punktów co na pewno zaprocentuję. 
Przeciwnik był bardzo mocny, tak w tym roku będzie wyglądała liga. Jest osiem bardzo mocnych równych drużyn , bardzo wyrównana liga na bardzo wysokim poziomie co dzisiaj było widać. Najbardziej cieszą mnie pełne trybuny kibiców, już  teraz zapraszam na następne mecze. Wspaniały zespół po drugiej stronie siatki, trzeba było walczyć, dużo młodych chłopaków bardzo zdolnych, potrafiących dobrze grać. Myśmy też pokazali kawałek dobrej siatkówki z czego się cieszymy, mamy na dzieje ze wszystkie mecze w Bobowej będą na takim poziomie. Pięć setów, wszystkim się podobało, zawodnikom, kibicom, gratuluję drużynie przeciwnej. Z podniesioną głową wychodzimy z hali – skomentował trener LKS-u Bobowa Pan Paweł Popardowski.
LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub (13), Zięba Wojciech (3), Martuszewski Paweł (20), Gądkiewicz Damian (9), Kudławiec Marcin (10), Steinhoff Bogumił (7), Wacławik Szymon – libero, Flądro Artur, Wojtaczka Eryk, Sobol Tomasz, Sobol Wojciech, Mróz Przemysław, trener Popardowski Paweł.
fot: Jacek Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy