Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Aż 6 straconych bramek z Uściem Gorlickim. Jest też kara dla jednego z zawodników za obrazę sędziego!

Autor: Mateusz Książkiewicz
W minioną niedzielę, 14 kwietnia br. seniorzy KS Bobowa rozegrali na własnym stadionie drugie spotkanie w bieżącej - wiosennej rundzie sezonu 2018/2019. Rok spędzony w lidze okręgowej (2017/18) dla drużyny trenera Krzysztofa Flądro okazał się bardzo wymagający, stąd ponownie bobowscy seniorzy ponownie wrócili na łono gorlickiej A-klasy.

Ostatnie spotkanie KS Bobowa z wiceliderem tabeli LKS Uście Gorlickie przyniosło srogą przegraną gospodarzy, po trudnych 93 minutach sędzia zakończył mecz wynikiem 6:1 dla drużyny gości. Do 45 minuty pierwszej połowy była jeszcze nadzieja, bowiem był remis jednak później goście urządzili swoisty pokaz strzelania bramek. Strzelcem honorowej bramki dla gospodarzy w 32 minucie spotkania był Marek Magiera przy asyście Jakuba Oslizło.

Niestety poza smutnym wynikiem i ostrą grą zawodników obu drużyn (sędzia rozdał 4 żółte i 1 czerwoną kartkę) największą uwagę wszystkich przykuła przepychanka słowna, do której doszło między sędzią a zawodnikiem rezerwowym grającym w obronie. Jak można przeczytać w komunikacie Komisji Dyscypliny PPN w Gorlicach z dnia 18 kwietnia 2019 roku zawodnik KS Bobowa za użycie słów uznanych powszechnie za obraźliwe/wulgarne w stosunku do sędziego został zdyskwalifikowany na 3 mecze mistrzowskie od 15.04.2019 r.

Obecnym liderem tabeli gorlickiej A-klasy jest zespół z Kobylanki, który odskoczył KS Bobowa o 22 pkt. Kibice mają ogromne nadzieje na to iż bobowscy seniorzy wybudzą się z pechowego transu i szybko wrócą do jakości gry jaka jest znana wszystkim z poprzednich sezonów. Już jutro seniorzy KS Bobowa rozegrają spotkanie na wyjeździe w Moszczenicy gdzie zmierzą się z miejscową drużyną GKS Moszczanka, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

fot. B.Serafin

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy