Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kolizja przy moście na drodze powiatowej Wilczyska – Nowy Sącz

Autor: Mateusz Książkiewicz
Do klasycznego najechania na tył doszło, w niedzielę - 7 lipca br. w miejscowości Wilczyska (gmina Bobowa). Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu drogi powiatowej Wilczyska - Nowy Sącz z drogą wojewódzką nr 981 (Zborowice-Krynica Zdrój). Na szczęście w wyniku zderzenia nikt nie ucierpiał.

Najprawdopodobniej jeden z pojazdów dojechał do skrzyżowania i zatrzymał się natomiast drugi nie zdążył wyhamować, uderzając w tył samochodu poprzedzającego.

– W niedzielę, 7 lipca o godzinie 22:05 na skrzyżowaniu jak skręt na Wojnarową doszło do zderzenia dwóch samochodów, najechania na tył – powiedział naszemu portalowi asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. – Mieszkaniec Wojnarowej, jadąc fordem mondeo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu daewoo tico, w skutek czego najechał na tył tego pojazdu, którym podróżował mieszkaniec Moszczenicy. Obaj kierujący trzeźwi. Funkcjonariusze nałożyli na sprawcę zdarzenia, czyli kierującego fordem mandat karny w wysokości 220zł i 6 pkt karnych. 

Nikomu z podróżujących samochodami osób nic się nie stało. Nie występowały też żadne utrudnienia w ruchu.

fot. ilustracyjne

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy