Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Biegły ustali przyczynę pożaru domu w Sędziszowej. Bez interwencji świadków mogło być znacznie gorzej!

Autor: Mateusz Książkiewicz
We wtorek, 30 czerwca br. w miejscowości Sędziszowa (gmina Bobowa) doszło do pożaru niezamieszkałego drewnianego domu. Po przybyciu strażaków śladów ognia już nie było, ugasili go wcześniej świadkowie. Z pewnością to ich postawa pozwoliła zapobiec poważniejszym skutkom pożaru.
W Sędziszowej doszło do pożaru drewnianego domu. Przyczynę ustali biegły!

O pożarze pierwszy raz pisaliśmy tutaj: Sędziszowa: pożaru budynku drewnianego. Informację o tym zdarzeniu służby otrzymały o godzinie 16:20.

– W Sędziszowej miał miejsce pożar domu, w wyniku którego spłonęły belki pionowe, poziome oraz częściowo elewacja budynku – mówi asp. szab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. – Pokrzywdzona, która jest mieszkanką powiatu nowosądeckiego wyceniła straty na 1000zł. Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny. Przyczyna pożaru nie została ustalona przez policjantów. Wyjaśnianiem okoliczności powstania ognia zajmie się biegły z zakresu pożarnictwa.

Przed przybyciem kolejnych jednostek straży pożarnej, kilku mieszkańców będących świadkami zdarzenia zdołało ugasić pożar.

fot. B.Serafin

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy