Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Cios chce reprezentować ziemię gorlicką podczas gali MMA i K1!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Gorlice a co za tym idzie Powiat Gorlicki będą miały swojego reprezentanta podczas I Charytatywnej Gali Sportowej Walcz i Pomagaj - w skrócie: WIP. Wydarzenie, którego głównym celem jest pomoc innym, zostało zaplanowane na jeden z listopadowych dni.

WIP czyli gala sportów walki Walcz i Pomagaj odbędzie się już tej jesieni na ziemi śląskiej. Jak zapewniają organizatorzy na ringu zmierzą się osoby, które na co dzień nie są zawodnikami sportów walki ale je kochają i chcą w nich się sprawdzić. Mając oczywiście jeden podstawowy cel – pomoc innym poprzez prowadzoną w czasie wydarzenia zbiórki funduszy. Płaszczyzny w jakich zmierzą się uczestnicy to przede wszystkim MMA i K1.

Jednym z uczestników gali będzie Adrian Cios, trener personalny a zarazem zawodnik sportów sylwetkowych. Adrian od niedawna jest także właścicielem siłowni Kuźnia Sylwetek zlokalizowanej przy ul. Mickiewicza w Gorlicach. Jego osobę przedstawialiśmy już kilkukrotnie. Warto jednak dodać, że w ostatnim czasie wiele osób mogło go zobaczyć w kolejnych telewizyjnych serialach a już wkrótce pojawi się w filmie jako mnich. Zwiastuny produkcji powinniśmy zobaczyć w sierpniu.

Udział Adriana w gali sportów walki, to przede wszystkim spełnienie jego marzeń o walce w oktagonie. Ponadto Cios opublikował na swoim profilu społecznościowym film, w którym walkę proponuje Tomaszowi Łomnickiemu znanemu bardziej jako Fit-Dzik. Łomnicki może być także kojarzony przez Was z walk w FFF emitowanych w Polsacie. Czy będzie to jedna z najbardziej porządnych przez fanów walk? Bez wątpienia ich starcie przyniesie wiele emocji.

Trzymamy kciuki za przygotowania Adriana!

fot. materiały organizatora

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy