Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowianie rozbili Naftę. Padło sześć goli!

Autor: Mateusz Książkiewicz

A Klasa, grupa Nowy Sącz/Gorlice. Piłkarze KS Bobowa podejmowali na własnym boisku ekipę z dolnych rejonów tabeli, czyli Naftę Kryg. Faworyt był jeden, co znalazło potwierdzenie na boisku.

Piłkarze trenera Krzysztofa Flądry nie mieli problemów z rozbicie zespołu z Krygu, aplikując mu pięć goli, tracąc tylko jednego.

Wszystkie trafienia miejscowi zapisali po składnych, zespołowych akcjach. Pierwszego gola zdobył Łaskawski wykorzystując prostopadłe zagranie od Kudryka. Następne trafienia to wykończenie gry w „trójkącie” przez Magierę, celny strzał Obrzuta po dośrodkowaniu, wymanewrowanie dwóch obrońców przez Magierę i zagranie do Kudryka na 4 metr oraz bramka Bulandy po dobitce.

– Nie da się ukryć, że nasz rywal nie był wymagający. Poza tym dopisała ładna pogoda, można było cieszyć się grą i zwycięstwem – ocenił szkoleniowiec zespołu z Bobowej Krzysztof Flądro.

Najbliższy mecz w lidze bobowianie rozegrają w niedzielę o godz. 14 z Olimpijczykiem w Racławicach. KS Bobowa plasuje się na trzecim miejscu, rywal jest piąty.

KS Bobowa – Nafta Kryg 5:1 (3:1)

1:0 Łaskawski 29, 1:1 gol dla Nafty 35, 2:1 Magiera 40, 3:1 Obrzut 45, 4:1 Kudryk 52, 5:1 Bulanda 80.

Skład Klub Sportowy Bobowa: Barczyk (70 Kruczek) – Gerlak, Krzysztof Flądro, Kamil Flądro, Cieśla (46 Gryzło), Łaskawski (75 Radzik), Budzyń, Magiera, Ludwin (46 Ćwiklik), Kudryk, Obrzut (70 Bulanda).

Żółte kartki dla KSB: Gerlak, Krzysztof Flądro, Gryzło, Radzik.

Sędziował: Jan Król.

fot. J.Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy