Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Siedliska: czołówka BMW oraz dostawczego Peugeota na łączniku dróg wojewódzkich. UTRUDNIENIA! (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Na drodze powiatowej w Siedliskach, będącej łącznikiem dróg wojewódzkich 981 z 977, dzisiaj tj. 29 października br. około godziny 11 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów BMW oraz dostawczego Peugeota. Do kolizji zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, policję oraz zespół ratownictwa medycznego.

Do zdarzenia w miejscowości Siedliska (gmina Bobowa) doszło tuż za łukiem drogi powiatowej. Kierujący BMW (mieszkaniec Siedlisk) jechał pod górę od Bobowej, natomiast kierowca Peugeota zjeżdżał w dół od strony Siedlisk. Na ten moment nie wiadomo dlaczego doszło do zderzenia, dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni obecna na miejscu policja, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP Gorlice jak i komisariatu policji w Bobowej.

Podróżujący samochodami samodzielnie opuścili pojazdy przed przybyciem służb ratowniczych. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana, następnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Jak poinformował nas dyżurny stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

fot. M. Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy