Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Gdzie kupić Iveco części?

Autor: Mateusz Książkiewicz

Prowadząc firmę, w której użytkujemy samochody, musimy liczyć się z kosztami ich utrzymania. Należą do nich raty leasingowe, przeglądy, ubezpieczenie, opony oraz wszelkiego rodzaju części samochodowe. Dotyczy to m.in. samochodów dostawczych Iveco Daily, które są cenione zarówno przez przedsiębiorców, jak i samych kierowców. Gdzie kupować Iveco części i dlaczego warto wybierać oryginalne części?

Czego dowiesz się z poniższego tekstu?

1. Iveco części to bardzo często poszukiwany produkt
2. Dlaczego warto kupować oryginalne części Iveco?
3. Podsumowanie

Iveco części to bardzo często poszukiwany produkt

Marka Iveco jest doskonale znana na całym świecie. Przez ponad 50 lat działalności jej fabryki opuściły setki tysięcy aut ciężarowych i dostawczych. Najpopularniejsze modele to Iveco Daily, Stralis oraz Iveco Eurocargo. Od niedawna Iveco wprowadziło również do oferty wersję w pełni elektryczną. Przyjemność posiadania popularnych modeli niesie ze sobą jednak pewne konsekwencje. Każde, nawet najlepsze auto ma do siebie, że z czasem wymaga serwisu. To sprawia, że Iveco części są stale poszukiwane, a wyspecjalizowane sklepy starają się zapewnić ich dostępność na terenie całej Polski.

Dlaczego warto kupować oryginalne części Iveco?

Nie ulega wątpliwości, że utrzymanie samochodów, szczególnie większej floty to dla każdego przedsiębiorcy spory wydatek. Z tego też względu u części z nich może pojawić się pokusa, aby zamiast oryginalnych kupować używane części samochodowe. Dlaczego może się to odwrócić przeciw przedsiębiorcy?

Oto 4 główne powody, dla których warto kupować oryginalne części:
– najwyższa jakość Iveco czesci,
– utrzymanie gwarancji w przypadku nowych samochodów,
– dłuższa żywotność, a tym samym rzadsze wizyty u mechanika,
– zakup u sprawdzonych dostawców daje pewność co do źródła pochodzenia części.

Dodatkowym atutem zakupu nowych części jest pomoc na każdym etapie zamówienia, konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Łącząc te wszystkie udogodnienia, może się okazać, że zakup oryginalnych części u sprawdzonych dostawców może być niewiele droższy, aniżeli używanych np. na różnego rodzaju forach internetowych.

Podsumowując

Najważniejsze dla przedsiębiorcy jest to, aby wszystkie auta we flocie były zawsze sprawne. Każdy dzień przestoju może oznaczać dla firmy straty z powodu np. niepodjętego zlecenia. Wydatków na części nie należy traktować zatem jako zło konieczne, a raczej jako inwestycję w firmę. Oryginalne części w znaczący sposób zwiększają prawdopodobieństwo bezawaryjnej jazdy, a to w długim terminie z pewnością przyniesie każdej firmie wiele korzyści.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy