Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Magda Gessler z ponowną wizytą w Bobowej!

Autor: Kinga Gruca

Po kilku tygodniach rozłąki, Magda Gessler ponownie zawitała na Ziemię Gorlicką. W minioną środę mieszkańcy Bobowej mogli zauważyć ekipę filmową towarzyszącą znanej restauratorce. Tym razem pojawiła się w Karczmie Śliwkowa Bobowa, aby zweryfikować zmiany, jakie zaszły w lokalu po kuchennej rewolucji. Wszystkie dania zostały ocenione na piątkę z plusem, a sama Magda Gessler nie kryła zachwytu, podkreślając, że serwowane potrawy to prawdziwa petarda.

W środę, 15 maja, Bobowa ponownie stała się tematem rozmów. Wszystko za sprawą słynnej restauratorki Magdy Gessler i ekipy filmowej telewizji TVN, która tego wieczoru pojawiła się w restauracji poddanej Kuchennym Rewolucjom.

Po sześciu tygodniach od kolacji finałowej, restauratorka przybyła do Karczmy Śliwkowa Bobowa, aby poddać ocenie zmiany, jakie zaszły w lokalu po przeprowadzeniu kuchennej rewolucji.

-Wszystkie te dania to petarda – mówiła podczas wizyty Magda Gessler.

O wcześniejszej wizycie znanej restauratorki pisaliśmy tutaj:

https://bobowa24.pl/2024/03/gastronomiczna-rewolucja-w-bobowej-gessler-postawila-na-sliwkowa-karczme/

Przypomnijmy, że Karczma Śliwkowa Bobowa to nowa nazwa Palety Smaków. W restauracji od teraz króluje nowosądecka śliwka! Lokal zyskał nie tylko nowoczesny wystrój, ale także odmienione menu. Właściciele z radością opowiadają o przemianach, jakie zaszły w dawnej Palecie Smaków, powtarzając, że decyzja o wzięciu udziału w programie była strzałem w dziesiątkę.

 -Podczas wizyty Magda Gessler miała przyjemność skosztować kilku dań, które dostępne są w nowym menu Karczmy- mówi Jan Wąsowski właściciel Karczmy Śliwkowa Bobowa. Najbardziej przypadły jej do gustu pstrąg wędzony w galarecie, barszcz z kaszą krakowską, bigos oraz naleśniki z powidłami. Równie wysoko oceniła nasz schab pieczony w kompocie z suszu, pierogi, rosół z kaczki oraz placek po węgiersku– dodał.

Właścicielom składamy serdeczne gratulacje i życzymy wielu sukcesów oraz tłumnie przybywających gości.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy