Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Złote szczęście! Mieszkaniec Bobowej zwycięzcą gry u Buddy!

Autor: Kinga Gruca

Mieszkańcy naszego regionu mają prawdziwe szczęście. Najpierw audi RS6 trafiło w ręce nowosądeczanina, a teraz szczęśliwcem w konkursie u Buddy okazał się mieszkaniec powiatu gorlickiego, a dokładniej Bobowej -Jacek Śliwa!

Kamil Labudda to popularny samochodziarz, który działa na platformie YouTube od 2019 roku. Jego kontent opiera się głównie na motoryzacji oraz akcjach charytatywnych! Po udanej loterii  „7 AUT X BUDDA” przyszedł czas na kolejne konkursy. Dziś poznaliśmy jednego ze zwycięzców inicjatywy organizowanej przez youtubera. W grze 2 Milion Gold Event zwyciężył mieszkaniec Bobowej- JACEK ŚLIWA.

O ostatnim konkursie pisaliśmy tutaj:

https://grybow24.pl/2024/01/mieszkaniec-kaclowej-z-rs6-od-buddy/

Kamil Budda Labudda nie zwalnia tempa. Najpierw postawił na napoje energetyczne, by potem wprowadzić wariant dostępny dla każdego- napój herbaciany DOZE. Jak się okazało oferta słynnego youtubera Buddy to również inauguracja gry, w której nagrodę główną stanowią sztabki złota o łącznej wartości 2 milionów złotych.

Gra 2 Million Gold Event ma charakter intelektualno-sprawnościowy. Rozpoczyna się w świecie wirtualnym, po czym rywalizacja przenosi się do świata rzeczywistego na ulice jednego z miast. To będzie coś wyjątkowego, czegoś takiego po prostu jeszcze nie było – zapowiadał Budda.

W słynnej grze udział wziął również mieszkaniec Bobowej, który okazał się szczęśliwym zwycięzcą. Złota sztabka warta MILION złotych trafia w jego ręce. Serdecznie gratulujemy!

-Nie chce polegać tylko na tych pieniądzach. Nie jestem osobą, która siedzi w miejscu. Chce wciąż coś robić- mówił tuż po ogłoszeniu wygranej Jacek Śliwa.

Cały odcinek dostępny pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=wfGLMCgHr0I&ab_channel=Budda.TV

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy