Zwycięski początek rundy dla KS Bobowa! Pewna wygrana nad LKS Bystra! (FOTO)

Autor: Kinga Gruca

Nowy sezon piłkarskich rozgrywek w gorlickiej A klasie rozpoczął się od mocnego akcentu w wykonaniu KS Bobowa. Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Flądro pokazała siłę i dominację na boisku, pewnie wygrywając z LKS Bystra 4:1. Bobowianie, od pierwszych minut spotkania, kontrolowali przebieg meczu, nie pozostawiając rywalom większych szans na korzystny wynik.

Już w 6. minucie Dawid Podobiński otworzył wynik spotkania, dając sygnał do ataku. Ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców w 25. minucie, podwajając prowadzenie swojej drużyny. Do przerwy KS Bobowa prowadziła 3:0 po trafieniu Grzegorza Jachowicza w 40. minucie.

Po zmianie stron gospodarze nie zamierzali zwalniać tempa. W 60. minucie Jacek Bulanda podwyższył prowadzenie na 4:0, praktycznie rozstrzygając losy meczu. W 83. minucie Krystian Kozłowski z drużyny LKS Bystra zdobył honorową bramkę dla swojego zespołu, ustalając wynik na 4:1.

KS Bobowa 4-1 LKS Bystra

Bramki strzelali: 6′ Dawid Podobiński, 25′ Dawid Podobiński, 40′ Grzegorz Jachowicz, 60′ Jacek Bulanda.

Skład KS Bobowa:

Damian Świątański, Krzysztof Flądro, Piotr Budzyn (C), Mateusz Gucwa, Mateusz Skrzypek, Krystian Gucwa, Tomasz Mędoń, Kamil Flądro, Grzegorz Jachowicz, Jacek Bulanda, Dawid Podobiński.

Skład rezerwowy: Bartłomiej Kruczek, Jakub Nosal, Franciszek Obrzut, Kajetan Zarzecki, Daniel Mucha, Mateusz Król, Jakub Kruczek.

Trener Krzysztof Flądro, kierownik sztabu Marek Świątański.

Kolejny mecz w ramach drugiej kolejki rundy jesiennej odbędzie w najbliższą niedzielę 25 sierpnia o godzinie 11:00. Przeciwnikiem bobowian będzie LKS Szymbark!

Partnerami działu sportowego są: JS Konstrukt, Filmy Na Życzenie, Gospodarstwo Pasieczne “Sądecki Bartnik”. Dziękujemy!