3/3! KS Bobowa idzie jak burza! Wygrywamy przed własną publicznością!

Autor: Kinga Gruca

Kolejna wygrana w ramach trzeciej kolejki rundy jesiennej! Mimo że na boisku nie brakowało kontrowersji, KS Bobowa udało się przejść przez trudności i zdobyć trzy cenne punkty.

Spotkanie rozpoczęliśmy od prowadzenia dzięki dużej dozie szczęścia. Piłka, po piąstkowaniu bramkarza drużyny gości odbiła się od zawodnika gospodarzy i wpadła do bramki, dając nam prowadzenie. Przeciwnicy po wykorzystanym rzucie karnym zdołali wyrównać wynik. Mimo remisu, nasza przewaga liczebna na boisku była widoczna. Jeden z zawodników LKS Biała Brunary, musiał opuścić murawę po drugiej żółtej kartce, co sprawiło, że na przerwę schodziliśmy z remisem, ale z przewagą jednego zawodnika.

Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. Udało nam się zdobyć drugiego gola z rzutu karnego, a nasza przewaga liczebna zaczęła mieć znaczący wpływ na przebieg gry. W 62. minucie goście stracili kolejnego zawodnika po drugiej żółtej kartce. Bobowianie mieli jeszcze dwie okazje do zdobycia bramki z rzutów karnych – jeden z nich został obroniony przez bramkarza gości, jednak drugi rzut był skuteczny, co ostatecznie zapewniło nam zwycięstwo.

Mimo że nie obyło się bez wielu kontrowersji związanych z decyzjami sędziów, cenne trzy punkty pozostają w Bobowej!

KS Bobowa vs LKS Biała Brunary 5:1! (1:1)

Kolejne spotkanie w ramach 4. kolejki rundy jesiennej odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 ! Przeciwnikiem bobowian będzie ekipa LKS Ropa! Zachęcamy do kibicowania.

Partnerzy działu sportowego: JS Konstrukt, Filmy Na Życzenie, Sądecki Bartnik – Atrakcje – Bartna Chata, Muzeum Pszczelarstwa. Dziękujemy!