KS Bobowa ograła Sokoła. Trener: realizacja na 100 procent

Autor: Remigiusz Szurek

Piłkarze KS Bobowa występujący na co dzień w rozgrywkach A Klasy w grupie nowosądecko-gorlickiej pokonali na własnym terenie Sokoła Staszkówka 2:1.

Piłkarze trenera Krzysztofa Flądro wyszli na prowadzenie za sprawą Zielenia już w 2. minucie meczu. Gracz bobowian popisał się celną główką po wrzutce z rzutu rożnego Świątańskiego. Gospodarze podwyższyli prowadzenie w 71. minucie, gdy Podobiński otrzymał prostopadłe zagranie od Obrzuta i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Ci zaliczyli trafienie honorowe w 88. minucie.

– Plan, który założyliśmy sobie na ten mecz został w stu procentach zrealizowany, co bardzo nas cieszy – skomentował piątą ligową wygraną w tym sezonie trener Flądro, na co dzień solidny zawodnik bobowian.

Najbliższy mecz ligowy KS Bobowa już w niedzielę 29 września o godz. 11.30. Rywalem będzie Victoria, a spotkanie odbędzie się w Śnietnicy.

KS Bobowa – Sokół Staszkówka 2:1 (1:0)

Bramki dla KSB: Zieleń 2, Podobiński 71.

Skład KS Bobowa: Kalisz – Nosal (80 Mucha), Zieleń, Flądro Kamil, Flądro Krzysztof – Jachowicz, Świątański (70. Obrzut), Budzyń, Jędrusik – Podobiński, Skrzypek.