Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Lider zespołu Pectus w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej (TV)

Autor: Łukasz Kieroński
Dokładnie miesiąc temu, 25 kwietnia br. lider zespołu PECTUS Tomasz Szczepanik gościł w progach Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej. Znany większości z naszych czytelników wokalista wspominał tą placówkę, kiedy jeszcze pobierał w niej naukę.

Wizyta Tomka Szczepanika w bobowskim zespole szkół zawodowych była związana z rozstrzygnięciem I Powiatowego Konkursu Wokalno- Muzycznego Popularyzującego Twórczość Zespołu „PECTUS” pn. „Maszeruj do własnej muzyki, odnajdź ją i idź w jej rytm”. Niecodzienne spotkanie było okazją do przeprowadzenia wywiadu z liderem zespołu jak również przybliżenia historii kariery Tomka Szczepanika i jego grupy muzycznej.

– Bardzo sympatyczne są powroty w te miejsca, nie tylko stąd pochodzę ale przecież urodziłem się w pogórzu ciężkowicko-rożnowskim – mówił Tomasz Szczepanik w wywiadzie z portalem bobowa24.pl. – Miasto Bobowa jest mi bliskie nie tylko dlatego że tutaj pobierałem naukę ale również dlatego, że właśnie stąd mam wielu przyjaciół, kolegów. To tutaj właśnie tutaj były pierwsze dziewczyny, pierwsze dyskoteki, które nadal pamiętam. Do dzisiaj miło wspominam relację z mieszkańcami tego miasta, z pedagogami tej szkoły. Naukę w tych murach rozpocząłem w 1996 roku, na profilu meblarskim w technikum obróbki drewna. Pomimo wszelkich starań nauczycieli nie udało mi się zostać w tym zawodzie, zostałem muzykiem.

Kulminacyjnym momentem spotkania społeczności Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej oraz zaproszonych gości z liderem zespołu Pectus był wspólny występ laureatów konkursu z muzyczną gwiazdą.

Obejrzyj relację filmową:

fot. Łukasz Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy