Znakomita passa juniorów. Trzy punkty z LKS Kobylanka!

Autor: Jakub Oślizło
Mowa oczywiście o podopiecznych Krzysztofa Flądro, którzy ostatnio grają coraz lepiej i pną się w górę tabeli II ligi juniorów. Podczas ostatniego spotkania, które odbyło się na stadionie w Bobowej w zeszłą sobotę (tj. 11.10.br) bobowscy juniorzy bez żadnego problemu rozprawili się z liderem tabeli LKS Kobylanka, wygrywając z nimi aż 5:1.

Tak wysoka wygrana z dotychczasowym liderem tabeli to nie lada sztuka, jednak bobowscy piłkarze postawili sobie wysoko poprzeczkę celując w samo pierwsze miejsce. Czuć że w ich głowach jest już plan na awans. Już od pierwszych minut bobowianie mieli widoczną przewagę nad przeciwnikiem. Pierwszą bramkę zdobył lewy pomocnik Filip Świątański w 27 minucie a niespełna kilka minut później na 2:0 podwyższył wynik Milosz Nidecki.

Po przerwie  rozpoczęła się druga połowa, w której w dalszym ciągu przeważali bobowianie. Do bramki przeciwnika na 3:0 trafił ponownie Filip Świątański, jednak to nie wszystko celnie trafił również Dawid Gerlak, który po dośrodkowaniu w pole karnym strzelił gola głową. Na listę strzelców wpisał się również kapitan KS Bobowa Wojciech Świątański, który w końcowych minutach meczu wykonał celny rzut wolny z 17 metra.

Przeciwnicy zdołali tylko strzelić jedną honorową bramkę, jednak nie dała im ona punktów. Juniorzy KS Bobowa w sezonie tym wygrali wszystkie mecze remisując tylko z drużyną LKS Biała Brunary. Po ostatniej kolejce juniorzy zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 13 pkt.

Z ostatniej chwili: w dzisiejszym meczu z Łużną skończyło się na remisie, już wkrótce więcej informacji.