Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 31 marca 2020

LKS zwycięża w Andrychowie i zagra w rundzie finałowej III ligi! (TV)

26.01.2015 || Kategorie: Bobowa, LKS Bobowa, Piłka siatkowa, Sport || Autor: Mateusz Książkiewicz

Dla LKS Bobowa sobotni wyjazdowy mecz w Andrychowie, gdzie zmierzył się z miejscową drużyną MKS Andrychów, nie należał do najłatwiejszych. Pomimo przegranej w pierwszym i drugim secie, końcówka meczu dzięki waleczności zawodników należała do naszej drużyny.

Sobotnie zwycięstwo umożliwiło LKS Bobowa walkę w rundzie finałowej III ligi. Jest to ewenement w całej historii klubu. Wyłonione podczas finałów dwa najlepsze zespoły będą walczyć o awans do II ligi.

– Nasza drużyna wygrała znakomity mecz – mówi z dumą Paweł Popardowski, trener LKS Bobowa. Zawodnicy walczyli o każdą piłkę, wiedzieliśmy że tylko zwycięstwo gwarantuje nam awans do pierwszej czwórki tabeli. Myślę, że w pełni zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Byliśmy drużyną lepszą w tym spotkaniu, pokazaliśmy siatkówkę na najwyższym poziomie. Wygrać na hali w Andyrchowie to wielki sukces a jest to zasługa całego zespołu. Na pewno było dużo emocji, ale to nasi zawodnicy byli lepsi. Już za tydzień rozpoczynamy rundę finałową meczem na własnej hali z Gorlicami. Już dzisiaj zapraszamy kibiców, liczymy na mocny doping. 

Skład LKS Bobowa podczas meczu: Popardowski Jakub (9), Kuś Mateusz (12), Gądkiewicz Damian (11), Mędoń Piotr (17), Smoszna Dawid (1), Steinhoff Bogumił (7), Tubek Maciej – libero, Gryzło Przemysław (6), Zięba Wojciech, Wiatr Rafał , Iwański Jarosław, Kudławiec Marcin , trener Popardowski Paweł.

 

fot. achiwum (ilustracyjne)
mDSC00879