Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Sobota, 24 października 2020
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Wesprzyj projekt edukacyjny „Pierwsza pomoc od podstawówki” (TV)

05.07.2016 || Kategorie: Edukacja, Gmina Bobowa || Autor: Łukasz Kieroński

To już ostatnie dni, w których można zagłosować w budżecie obywatelskim Województwa Małopolskiego. Zaledwie kilkoma kliknięciami myszki i klawiatury możemy sprawić, że dzieci w szkole podstawowej w Bobowej będą mogły uczyć się pierwszej pomocy w nowoczesnych salach, wyposażonych w sprzęt komputerowy (laptop, rzutnik, tablica multimedialna), a także fantomy i apteczki.

Nie musimy chyba tłumaczyć, jak w dzisiejszych czasach ważna jest wiedza z zakresu pierwszej pomocy. Wielu z nas było świadkami zasłabnięcia starszej osoby czy nawet poważniejszego wypadku. Dlatego tak istotnym jest, aby dzieci uczyły się pewnych zachowań już od najmłodszych lat.

Jest to jedyny projekt subregionalny, na którym skorzysta nasza gmina, dlatego tym bardziej warto nie marnować swojego głosu i postawić na „Pierwszą pomoc od podstawówki”. Nic nas to nie kosztuje, a dzieciaki mogą dzięki temu zyskać nowoczesne sale.

Wystarczy wejść na stronę bo.malopolska.pl, wpisać swoje dane i wybrać powiat zamieszkania. Wśród zadań subregionalnych klikamy projekt „Pierwsza pomoc od podstawówki”, aby oddać na niego głos.