Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 28 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

KS Bobowa odpada z nowosądeckiej Ligi Okręgowej (TV)

23.06.2018 || Kategorie: Piłka nożna, Sport || Autor: Jacek Kieroński

W ostatnią niedziele 16 czerwca br. piłkarze KS Bobowa zakończyli zmagania w rozgrywkach ligowych. W ostatnim meczu, nowosądeckiej ligi okręgowej, nasi zawodnicy polegli na własnym stadionie 1:4 z sąsiednią drużyną Orzeł Wojnarowa.

Pierwsza połowa spotkania z Wojnarową była bardzo wyrównana. Dopiero w 45 minucie, kilka niewykorzystanych przez Bobowian sytuacji podbramkowych zemściło się bramką rywali czyli Orła Wojnarowa. Sytuacja ta nie osłabiła ale wręcz zwiększyła morale gospodarzy. W drugiej minucie, drugiej połowy piłkarz KS Bobowa Łukasz Kieroński doprowadza do remisu. To niestety uśpiło czujność bobowskich piłkarzy, co spowodowało, że Orzeł wyszedł w 66 minucie spotkania na prowadzenie. Kolejne bramki goście strzelali jeszcze w 80 i 89 minucie. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:4.

– Przespaliśmy drugą połowę, mimo iż w pierwszej mieliśmy dużo okazji, które kończyły się niestety fiaskiem. Wojnarowa dysponowała bardzo dobrym składem, a na jej czele stał nie zastąpiony jak bramkarz, który rozwiewał wszelkie nadzieje na bramkę – mówi jeden z zawodników KS Bobowa.

Spotkanie z Orłem Wojnarowa było 30 meczem rozegranym w zakończonym sezonie, w ciągu którego zawodnicy z Bobowej wygrali zaledwie dwa spotkania, a kolejne dwa zakończyły się remisem. Aż 24 sportowe potyczki zakończone były przegraną. Trzeba przyznać nowosądecka Liga Okręgowa nie oszczędzała zawodników z Bobowej, przypominając że rozgrywki na takim szczeblu wymagają dużego zaangażowania w treningi. Dały się również we znaki braki personalne w składzie, które przypieczętowały ostatnie miejsce w tabeli.

W najbliższym sezonie nasz bobowski zespół ponownie zagra A klasie.


fot. J. Kieroński