Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Dekoracje Ślubne i Okolicznościowe

Autor: Mateusz Książkiewicz

Nazwa:  Dekoracje ślubne i okolicznościowe Kategoria: Usługi Imię i nazwisko: Grzegorz Książkiewicz Mail: [email protected] Tel: 505907239 Strona internetowa: www.dekoracje-pracownia.pl Opis: Naszą specjalnością są oryginalne i wyjątkowe dekoracje ślubne, weselne oraz okolicznościowe. W naszej pracowni tworzymy również inne dekoracje, akcesoria, które uświetnią różne wydarzenia.  Oferta naszej firmy jest skierowana do osób fizycznych jak również firm. Zapewniamy szeroką gamę usług i artystyczne rozwiązania w zależności od potrzeb klienta. Staramy się swoją twórczością wprowadzić niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój uroczystości. Każda dekoracja jest indywidualnie dopasowywana do Państwa życzenia. Działamy na terenie Gorlic o okolic.

Nazwa:  Dekoracje ślubne i okolicznościowe
Kategoria: Usługi
Imię i nazwisko: Grzegorz Książkiewicz
Mail: [email protected]
Tel: 505907239
Strona internetowa: www.dekoracje-pracownia.pl
Opis:
Naszą specjalnością są oryginalne i wyjątkowe dekoracje ślubne, weselne oraz okolicznościowe.
W naszej pracowni tworzymy również inne dekoracje, akcesoria, które uświetnią różne wydarzenia.  Oferta naszej firmy jest skierowana do osób fizycznych jak również firm.
Zapewniamy szeroką gamę usług i artystyczne rozwiązania w zależności od potrzeb klienta. Staramy się swoją twórczością wprowadzić niepowtarzalny i wyjątkowy nastrój uroczystości.
Każda dekoracja jest indywidualnie dopasowywana do Państwa życzenia.

Działamy na terenie Gorlic o okolic.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy