Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Siatkówka – LKS Bobowa kontra KS Ryglice

Autor: Sabina Janus
I stało się! Znamy już zwycięzców ostatniego w tym sezonie spotkania umożliwiającego siatkarzom awans do III Ligi.  LKS Bobowa, będący jednocześnie gospodarzami wydarzenia wynikiem 3:0 pokonał swojego przeciwnika KS Ryglice, co automatycznie plasuje zespół na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej.
Siatkówka – LKS Bobowa kontra KS Ryglice - 3 marca

Gospodarze pod bacznym okiem trenera przez cały mecz utrzymywali przewagę nad przeciwnikiem, co niewątpliwie zapewniło im wygraną. Nieocenione okazało się też przygotowanie psychiczne zawodników. Emocjom w trzecim secie ulegli nie tylko widzowie, ale i reprezentanci KS Ryglice, zgarniając po drodze z wielką determinacją nie tylko punkty, ale także żółtą i czerwoną kartkę. Pomimo niezwykle wyrównanej i zaciętej walki w ostatnim secie, podopieczni trenera Pawła Popardowskiego dzielnie bronili zwycięstwa i nie zawiedli licznie przybyłej na widowisko publiki. Drużyny rozpoczęły i zakończyły mecz identycznym wynikiem: 25: 22 dla LKS Bobowa.

Zakończenie sezonu okazało się pomyślne dla bobowskich siatkarzy. Przy odrobinie szczęścia LKS Bobowa może być najmłodszym z zespołów grających w III Lidze, ale tego dowiemy się w najbliższym czasie. Trzymamy kciuki za naszych chłopaków, którzy na pewno zagrają we wrześniu, rozpoczynając nowy sezon, miejmy nadzieję kolejnym sukcesem.