Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Dunajec zwycięzcą !

Autor: Łukasz Augustyn
Wczwartek  o godzinie 17.00 w Nowym Sączu rozegrany został kolejny mecz piłki siatkowej juniorów. Tym razem naprzeciw siebie stanęli zawodnicy Dunajc Nowy Sącz  i LKS Bobowa.

Po ostatnim zwycięstwie z Gorlicami przyszła pora na silniejszego przeciwnika jakim okazał się być Dunajec Nowy Sącz. Spotkanie było na bardzo wysokim poziomie a gra bardzo wyrównana. Pierwszy set to zacięta walka, w której niestety o zwycięstwie Sącza zadecydowały 2 punkty – 26:24. Z kolei drugi set to zdecydowana gra naszych siatkarzy i zwycięstwo 25: 20 . Trzeci i czwarty set to dobra i skuteczna gra gospodarzy, którzy pokazali, że są naprawdę zgranym zespołem. Naszym siatkarzom zabrakło sił i seria kilku błędów przekreśliła szanse na wygraną. Miejmy nadzieję, że następnym razem naszym juniorom dopisze szczęście i kolejne spotkanie będzie należeć już do nich.

A odbędzie się ono już w najbliższą niedzielę, również o godz. 17:00 na hali sportowej w Bobowej. Rozegrany zostanie miecz LKS Bobowa Kadeci – GKPS Gorlice. Zapraszamy do licznego udziału i kibicowania!