Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Remis uratowany w ostatniej minucie meczu

Autor: Damian Nowak
Wczoraj drużyna juniorów Klubu Sportowego Bobowa rozegrała spotkanie 3. kolejki II Ligi Juniorów. Zawodnicy na wyjeździe zmierzyli się z jedną z najlepszych drużyn ligi - KS Ropą. Po dobrej grze podopiecznych Krzysztofa Flądro juniorzy zdobyli swój pierwszy punkt.

Spotkanie z Ropą nigdy nie należały do najprostszych a całonocne opady deszczu jeszcze bardziej utrudniły grę. Pomimo że KS Ropa po dwóch kolejkach miała komplet punktów ich gra w początku spotkania nie przypominała gry jak na lidera przystało. KS Bobowa już w 9 minucie po rzucie rożnym objął prowadzenie, dominując już przez większość pierwszej części meczu.

Druga połowa dla gospodarzy rozpoczęła się niezwykle pechowo. 10 minut po wznowieniu gry z placu gry wyrzucony został bramkarz KS Ropa za oskarżenia kierowane w stronę sędziego. Pomimo tego klub sportowy z Ropy przez resztę czasu grał w dziesiątkę,  Bobowa nie zdołała powiększyć swojego prowadzenia.

Prawdziwy worek z bramkami otworzył się 10 min przed końcem spotkania. W 81 minucie gospodarze doprowadzili do remisu wykorzystując karnego. 6 minut później szanse drużyn się wyrównały za sprawą drugiej żółtej kartki dla kapitana KS Bobowa, a kilkadziesiąt sekund później KS Ropa przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Jeden punkt uratowany został w 95 minucie dzięki karnemu podyktowanemu dla naszej drużyny.

Statystyki, terminarze oraz wyniki dostępne tutaj: ksbobowa.pl

KS Ropa 2 – 2 (0 – 1) KS Bobowa

 1. Kloc Szymon [br]
 2. Iwański Arkadiusz
 3. Juruś Krzysztof
 4. Siedlarz Jakub
 5. Nowak Damian [kpt] 10px-yellowred_card.svg
 6. Świątański Wojciech
 7. Janik Karol asysta pilka
 8. Kieroński Łukasz
 9. Zieliński Mateusz pilka
 10. Turski Damian zmiana
 11. Turski Ksawery
 12. Job Arkadiusz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy