+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Poranny wypadek w Bobowej!

Autor: Jakub Oślizło
W dniu dzisiejszym (tj. 14 grudnia br. ) około godz. 6:00 na wysokości sklepu Delikatesy Centrum, na ulicy Węgierskiej (droga wojewódzka nr 981) miał miejsce dosyć groźnie wyglądający wypadek dwóch samochodów osobowych. 

Na miejsce kolizji przybyły zastępy straży pożarnej OSP Bobowa oraz  JRG Gorlice, policja z Gorlic a także pogotowie ratunkowe. Według relacji świadków powodem zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez jednego z kierowców. Oba samochody biorące udział to Audi A4. Po zabraniu poszkodowanej w wypadku do Gorlickiego szpitala, pojawili się technicy Policji, którzy mają ustalić dokładny przebieg aby móc określić winę jednego z kierowców.

„Prawdopodobnie jeden z kierujących skręcał na parking przy sklepie Delikatesy Centrum, drugi jechał z góry i nie zachował ostrożności a następnie uderzył w pojazd wykonujący manewr skrętu. Osoby podróżujące drugim samochodem nie wyraziły zgody na transport do szpitala” – mówi dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej PSP w Gorlicach.

Niestety w porze jesienno-zimowej, ze względu na temperatury bliskie zeru, drogi bardzo często pokryte są cienką warstwą lodu. W związku z tym należy zachować bezpieczeństwo zwłaszcza przy manewrze hamowania. Apelujemy o rozwagę!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy